Arama sonuçları: *

1. Useless

kule tipi soğutma fan önerisi

o dediğin mi iyi yoksa bu mu reis ''Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili''
  2. Useless

kule tipi soğutma fan önerisi

arkadaşlar bildiğiniz sağlam bir kule tipi soğutucu var mıdır indirimde falan? ayrıca da mekanik klavye alacağım rgbli olsa iyi olur renk modları da önemli benim için klavye ortalama 4 5k fiyat aralığında 15-13400f 3060ti
  3. Useless

Macun yeniletme ücretleri ortalama ne kadar? (istanbul)

bilmiyordum, eğer öyle bir şey varsa oraya yaptırayım teşekkür ettim 1720635563 teşekkür ettim kral
  4. Useless

bana ekran kartına sürülebilecek kaliteli bir macun önerebilir misin? onu alayım hem işlemciye de sürerim, öyle oluyor değil mi hem ekran kartına sürülen hem işlemciye sürülen macun?
  5. Useless

hocam boştayken işlemci %7-9 arası gidip geliyor ekran kartının sıcaklığı ise normal zamanda 44 derece şu anda 49 falan 1720635114
  6. Useless

yanlış bi şey yaparsam 💀
  7. Useless

sa arkadaşlar pcnin işlemcisi oyunlarda %100 çalışıyor bir de ekran kartı 80 derece görüyor (i5-14300f - 3060ti) macun tazeletme zamanı gelmiştir diye düşünüyorum sistemi alalı 1.5 sene falan oldu ortalama. macun tazeletme işlemi ne kadar tutar pccilerde?
Top Bottom