Arama sonuçları: *

1. V

Ryzen 5 5600 için sıvı soğutma

Arctic ll 360 aldım 58 i geçmiyor r5 5600. Oyunlarda 50 derecelerde.
  2. V

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 soğutucu önerisi

Bu arada sıvı soğutucu ile işlemci sıcaklığım 58 i geçmiyor. 80 üstü geziyordu stok. 75 üstü de t6 ultra ile
  3. V

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 soğutucu önerisi

Bu sadece işlemci fanı ile ilgili değil , işlemci fanı bir yere kadar soğutur ama kasa da hava sirkülasyonu olması lazım. Ben de 5600 kullanıyorum t6 ultra stoktan 5 derece altında soğuttu, Adana sıcağında idare etmediği için sıvı soğutucu aldım. Bu sefer de öne takılan sıvı soğutucu ekran...
  4. V

Çözüldü✓ 4.000Tl Bütçe'ye 360mm Sıvı Soğutucu Öneri̇r Misiniz?

Sıfır ürün geldi. Herkes öyle bekliyordu ama ürün sıfırdı.
  5. V

Ben de burada gördüm, sağlam şekilde gönderdi.
  6. V

İnventus u takip et derim. 3400 e argb modelini sattı. Ben argb siz aldım memnunum. Yine düşer fiyatları
  7. V

Arctic ll 360 i 3 bine aldım ben. Şuan en uygun bu sanırım https://www.teknobiyotik.com/arctic-liquid-freezer-ii-360-intel-amd-uyumlu-360mm-radyatorlu-3x12cm-p12-fanli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00068a-outlet.html
  8. V

Arctic ll 360 öneririm. Fiyat uygun bu aralar.
  9. V

Çözüldü✓ Sıvı soğutma önerisi

Adana sıcağında 75 derece çalışan bilgisayarın başında öyle olmuyor işte. Arctic ll 360 taktım kolay bozulursa da yapacak bir şey yok ki kolay bozulacağını düşünmüyorum. İşlemci ne kadar serin çalışırsa o kadar ömrü uzar. Bir de kule tipinin anakarta verdiği ağırlık da az değil. Benim görüşüm...
  10. V

Bende de snowman t6 vardı, Adana sıcağında 75 derecelerde tutuyordu Max. Sıvı soğutma daha iyi ama iyisini bulmak lazım.
  11. V

Arctic gerçekten muhteşem, 360 olanı kullanıyorum r5 5600 de oyunlarda 50 yi , testlerde 55 i geçmiyor.
  12. V

ARCTIC Liquid Freezer III 360 öneri memnuniyet

R5 5600 75 derecelerde çalışıyordu, arrctic 360 taktım 45 derece de çalışıyor aynı ortam da CS2 full ayarlarda. En ağır oyunlarda Max 57 görüyorum.
  13. V

Yardım Snowman t6 ultra montaj

Havayı arkaya vermesi gerek. Ona göre bakın işte.
  14. V

Ryzen 5 5600 Overclock

70 derece ısınmıyor mu şimdi? Kaç olması lazım senin için? Bende de aynı işlemci ve aynı soğutucu var , undervolt yaptım. Herkes kendi bilir tabii ki karar senin.
  15. V

Ryzen 5 5600 Overclock

Kaç derece oluyor Max?
  16. V

ARGB Thermalright Fan için Kontrolcü Önerisi

Alttaki seçeneklere bakarsan ya da açıklamaya...
  17. V

ARGB Thermalright Fan için Kontrolcü Önerisi

Ben 3 fan ile birlikte sipariş verdim. Sade kontrolcü almak yerine bunlarla almak bana daha cazip geldi. AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 208,14TL 55%OFF | Aigo AR12 beyaz 120mm PC bilgisayar kasa fanı soğutma soğutucu 6PIN ayarlanabilir RGB Led 12cm dilsiz Ventilador...
  18. V

Çözüldü✓ Snowman MT6s montajı yapamıyorum

Baskı yapman lazım ilk önce diğerini sonra oynayan çektiği takman gerek. Ben anakart kırılacak diye baya korktuydum takması zor
  19. V

Çözüldü✓ teknobiyotik güvenilir mi?

Alışveriş yaptım ve güvenli şekilde geldi.
  20. V

ryzen 5 2600x oyunda 86 derece

Cpu-z den bak voltaja bir altını gir. Mesela 1.2 v ise 1.15 ten başla ısı değerlerin normal ve fps kaybın az ise en iyi o dur.
Top Bottom