Arama sonuçları: *

1. Xanthe#

Xigmatek Fan Tavsiye

Merhaba, Halihazırda xigmatek galaxy ii pro fan kullanıyorum AY120 olan modelini. Değiştirmekle değiştirmemek arasında kaldım sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Ay120; kalın yüzük, sadece yüzükte ışıklandırma var At120; ince yüzük, göbek ve yüzükte ışıklandırma var. Kasamdaki görüntüsünü...
  2. Xanthe#

Yardım Xigmatek Fan Kontrolcü

Merhaba, Xigmatek ay120 fanlarımın kontrolcüsü bozuldu ne yazık ki, fanlarımı kullanamıyorum ikinciel piyasasında da aynı marka kontrolcüye neredeyse 1 sene önce sete vermiş olduğum parayı istiyorlar 😂 ben de distribütör aracılığı ile çözmeye karar verdim fakat fanlarımı vatan’dan aldım ama...
  3. Xanthe#

Tek kontrolcü’de farklı fanlar

O zaman cooler master olanları bundan gamepower olanları kendi kontrolcüsü ile kontrol edeceğim öyle mi ? Ben senkronize olmaları açısından sordum yoksa elzem bir şey değil 😅
  4. Xanthe#

Tek kontrolcü’de farklı fanlar

Arkadaşlar merhaba, Elimde halihazırda kullanmakta olduğum cooler master rgb fan var 3 adet, kasamın desteklediği üst 2 ve egzoz 1 tarafına da fan alacağım aslında egzoz vardı ama rgb değildi dolayısıyla elimden çıkardım rgb olanlarını almak için 😂 merak ettiğim şey şu; Şimdi ekstra 3 adet daha...
Top Bottom