Arama sonuçları: *

1. Y

Fan soketlerini nereye takmalıyım

Kasa ile birlikte gelen ön taraftaki 3 fan her biri birer şekilde 3 kabloya sahip bu kablolar kasanın yan kapağındaki dahili rgb noktasına gidiyor ve oradan güç alıyor galiba çünkü başka kablo yok aynı zamanda rgb veriyor 1 kablo ile hem rgb hem güç olabiliyor mu?
  2. Y

hayır 1624875175 sizin attığınız fotoğraftakinin aynısı şuan beyaz kısım boş
  3. Y

tüm soketler dolu ne yapmalıyım?
  4. Y

buldum varmış ama tüm soketler dolu o rgb kontrolcüsü mü?
  5. Y

bu tam olarak nerede?
  6. Y

Arkadaşlar yakın zamanda fan almayı düşünüyorum fakat nasıl kablolarını takacağımı bilmiyorum ana kartım b450m s2h kasam ise Thermaltake Versa j25 rgb yi nasıl kontrol edeceğim ve fanlar nasıl çalışacak?
  7. Y

Fan alacağım fakat anakart uyumlu mu

demek istediğini anladım peki bu tam olarak ne oluyor rgb 4 pin yazıyor sanırım yanlış biliyorum :/ 1624829350 gitmedi sandım
  8. Y

140 MM Kasa Fanı Önerisi

https://www.itopya.com/nzxt-aer-rgb-2-140mm-fan-/ bu nasıl çalışır mı anakartla?
  9. Y

cooler master kendi sitesinde 12 volt girişi olduğunu söylüyor ve 4 pin benimkisiyle aynı ve argb yazmıyor direkt rgb diyor sitede uzattıysam kusrua bakmayın
  10. Y

140 MM Kasa Fanı Önerisi

600tl gibi rgb kullanmak istiyorum kasada rgb kontrolcü var sanırım
  11. Y

Yanlış biliyormuşum o zaman kusura bakma 4 pin girişi var anakartta bunu rgb ile çalıştırabilir miyim? https://www.itopya.com/cooler-master-sickleflow-140-argb-140mm-fan/
  12. Y

140 MM Kasa Fanı Önerisi

Arkadaşlar kasamın üst kısmına konumlandırmak üzere 2 adet 140mm fan almak istiyorum fakat ana kartım b450m s2h 5 volt destekliyor yani argb fan önermezseniz sevinirim
  13. Y

pwm fan nasıl oluyo ve 5volt dediğim gibi 12voltu nasıl çalıştırabiliyor?
  14. Y

Thermaltake versa j25 1624827659 çalışmayan şey ne rgb mi yoksa fanlar mı?
  15. Y

Argb destekleyen birkaç hoşuma giden adet fan belirledim ancak 12volt destekliyorlar benim ana kartım b450m s2h bu ana kart sadece 5volt destekliyor sanırım fanları takarsam fan çalışmaz mı yoksa sadece rgb de sıkıntı mı yaşarım?
Top Bottom