Arama sonuçları: *

1. A

50 TL ye İşlemci Fanı

Stok fanla yaptığım 3.2 ghz sabit olarak gördüğüm hayalmiydi ? :D
  2. A

Yardım İşlemci Soğutucusu yardımı

Ben biraz geç kalmış olabilirim ama her zaman sıvı soğutma daha iyidir eğer ileride güçlü bir işlemciye geçilecekse kesinlikle sıvı soğutma öneririm.
  3. A

50 TL ye İşlemci Fanı

Q6600 için LGA775 50TL ye bir fan istiyorum parayı geçmemesi lazım ve vidalı olursa sevinirim. O.C. yapacağım 3 GHz e onun için bir fan önerirseniz daha iyi olur.
  4. A

Termal Macun yerine başka bir şey olabilir mi?

İnternet cafeye yaptırıyordum zaten kapandılar 😖 çok sağolun bu arada macunu sipariş ettim inşallah iyidir. Peki biosa girince kapanması normalmidir ısınmadan.
  5. A

Termal Macun yerine başka bir şey olabilir mi?

PC yi temizlemek için açtım işlemcinin termal macununu sildim ekran kartınıda açtım ama termal macunu silmedim değiştirmem gerekirmi. Ayrıca bilgisayarı açıp BİOS a girsem bile 5 saniye sonra pc kapanıyor ısınmadan faslımca. Eğer termal macun gerekiyorsa 10 tl ti geçmemeli babam zaten oynamamı...
  6. A

Overclock nasıl yapılır?

İnternette videolar var voltaj değerini küçük küçük arttırıp deneyebilirsiniz ama hiç bilginiz yoksa girmeyin daha iyi.
  7. A

Overclock nedir?

Tam edit ekliyordum hocam çok sağolun size de iyi akşamlar ?
  8. A

Overclock nedir?

Overclock genel olarak bir parçayı gereğinden daha hızlı çalıştırmaya denir. Bu işlem güçlü bir soğutucu yoksa yapılmamalıdır aksi takdirde işlemci yanması gibi çok ciddi sorunlar doğurabilir. Gene bilgisayarda bulunan Ramleri ve Ekran kartını da overclocklayabiliriz. Bu işlem için...
Top Bottom