Arama sonuçları: *

1. byraktar0707

Arkadaşımın Kasası İçin fan tavsiyesi

denilene göre p serisi basınç olarak çok iyi diyorlar ama f serisinde cfm yüksek
  2. byraktar0707

Arkadaşımın Kasası İçin fan tavsiyesi

Arkadaşlar herkese selam Benim bir dostumda kasa var öne 3 adet 140 fan takmak istiyor benimde zamanında düşündüğüm fanlardı şuan oda bu 2 fan arasında kalmış 1 arka egzoz olarak 3 ön fan olarak toplam 4 tane alıcak sizde hangisini alsın...
  3. byraktar0707

Doğru Fan İçin Desteğinize İhtiyacım Var

Arkadaşlar selam Yeni kurulum yaptığım phanteks p500a kasam var önde 3 adet arctic p12 pwm pst fan var arkada 1 adet phantks p500a da stok gelen 140 lık fan var tepede arctic liquid freezer ii 280 mm radyatör var sorum şu ön tarafa 3 adet 140 lık fan almak istiyorum öncelikle şuanki durumda buna...
  4. byraktar0707

Çözüldü✓ Paylaşım özelliği olan yere ikinci fanın kaç pinli olması gerek

yanlış anlamadıysam 3pinli kablonu göreseldeki sokete takıcaksın ama orada 2 pin olduğu için çalışıp çalışmayacağından emin değilsin takabilirsin çalışır ama hızını ayarlıyamazsın yüksek devirde döner
  5. byraktar0707

Çözüldü✓ Şu fan dan 2 adet aldım iyi mi kötü mü

yaklaşık 3 yıl önce bende almıştım mükemmel fan tek sorunu var fan arkasındaki ince plastik desteklere dikkat et temizlerken fazla zorlama güzel günlerde kullan
  6. byraktar0707

Arctic LIQUID FREEZER II 240 mm Alınır mı?

phanteks P500A nediyorsun peki hocam kasa olarak
  7. byraktar0707

bu arada araştırdığım kadarıyla lancool ıı mesh rgb modeli var sadece satın alabileceğim fakat içinde pwm fan kontrolcü çıkmıyor üstündeki fanlarda 3 pinli kontrolcüyü hallederizde keşke fanlar 4 pin pwm olsaydı. bu üzdü
  8. byraktar0707

3 yıl önce arctic p12 pwm fan almıştım kasa için tanesini 50 tl den :D şimdi sıvı soğutmasını alıcam
  9. byraktar0707

https://www.amazon.com.tr/Lancool-beyaz-LAN2MRW-sertle%C5%9Ftirilmi%C5%9F-g%C3%B6vde/dp/B08DXQMFRG?th=1 https://lian-li.com/product/lancool-ii-mesh-rgb/ alıcağım kasa bu specs te 240mm yazıyor anakartım msi b450 gaming plus ramlar 1. slotta değil zaten 2 ve 4 te kullanıyorum ram uzunluğu 42 mm...
  10. byraktar0707

@Ckribrahim @tümen @Mehmet Yılmaz öncelikle bu saatte yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. aklımda soru işareti kalmadı
  11. byraktar0707

Arkadaşlar lian li lancool II kasa alıcam işlemcim ryzen 5 5600 Arctic LIQUID FREEZER II 240 lığını düşünüyorum kullanan yada bilen yorumda deneyimini paylaşabilirmi daha iyisi şu fiyata var diğeceğiniz soğutma varsa tavsenizi beklerim
  12. byraktar0707

corsair 4000d airflow ve noctua nh-d15 uyumu nasıldır

Herkese selam Arkadaşlar öncelikle uzun bir aradan sonra kasamı ve kuletipi soğutucumu değiştirmek istiyorum fakat bu alıcağım kasaya bu kule tipi soğutucu sizce uyum sağlarmı birde kullandığım ram resmi sitesinde 42 mm yazıyor sizce ramleri engeller mi deneyimi veya bilgisi olan yardımcı...
Top Bottom