Arama sonuçları: *

1. foixria

Çözüldü✓ Thermalright Frozen Horizon 360 ARGB 360mm alınır mı

3500 bütçem var işte çok kaliteli olmasa da güzel soğutma ve șık görünüşlü bir şey istiyorum bu yüzden sıvı soğutma düşünüyorum kule tipi de güzel ama kasa içinde nasıl durur bilmiyorum sırıtır gibi geliyo bana.
  2. foixria

peki teşekkür ederim bir süre daha bekliyim cevaplar için baktım olmadı sizin attiklarinizi almayı düşünüyorum teşekkür ederim tekrardan 😅
  3. foixria

anlıyorum çok teşekkür ederim değerlendirmeye çalışıcam ama aklımda kaldı tamamen bembeyaz bur sistemde durduğu zaman kötü bir görüntü olur mu?
  4. foixria

gayet güzel bir kasa gibi ama on tarafı pek hosuma gitmedi ve dediğini gibi ekran kartı mm fazla 1720735559 çok teşekkür ederim attiklariniz için peki sıvı soğutma için Verebileceğiniz marka varmı
  5. foixria

anlıyorum merak etmeyin sadece tavsiye istedim fikriniz önemli tabikide 1720735086 bilmiyorum fazla mı zararlı olur
  6. foixria

malesef kasa için daha fazla bütçem yok ekran kartına yetmiyor yoksa
  7. foixria

söyle ki 120 - 240 - 360mm Sıvı Soğutma Uyumludur yazıyor bilgilerinde gayet büyük ve geniş bir kasa gibi 360 istememin sebebi hem daha düzgün bir görüntü olur ve daha iyi performans sergiler gibi düşündüm.
  8. foixria

merhabalar konuyu tekrar atıyorum bazı nedenlerden dolayı.😅 acaba Thermalright Frozen Horizon sıvı soğutucu alınır mı alınır ise performansı nasıldır acaba yaz sonu bir pc alıcam tamamen bembeyaz ve buna uygun olmasını istiyorum. f/p olarak daha iyi bir marka varmı veya çok istemesem de bundan...
Top Bottom