Arama sonuçları: *

1. gylnsgv

ryzen 53600 stock fan OC

Ryzen 5 3600 3.6ghz stock fan ile OC yapabilirmiyim yapabilir isem kaç ghz de çalıştırmam lazım bunun için ryzen master uygun mudur burası yazın min 45 dercelere çıkıyor yazın akşamları 35 40 arası oda sıcaklığı odamda klima yok bu sıcaklık değerlerine göre OC yapmam problem çıkartırmı
  2. gylnsgv

DA'nın tanıttığı soğutucuyu alırsam sistemim garanti dışı kalır mı?

Teşekkür ederim kardeşim <3
  3. gylnsgv

DA'nın tanıttığı soğutucuyu alırsam sistemim garanti dışı kalır mı?

İyi günler. Abdullah reisin yeni paylaştığı videodaki soğutucuyu takar isem garantiden düşme gibi bir problem olurmu? Sistem DA-2
  4. gylnsgv

Kendi gaz soğutma sistemimi yapmak istiyorum

:) Corsair a 1500 vermek yerine kendi sistemimi kurmayı düşündüm işe yararsa kendi çapımda bin liraya tekabul etmeyen bir masraf olur gerekli malzemeleri temin edebilirim ama ise yaramasi lazim :)
  5. gylnsgv

Kasaya montelemeyi düşünmüyorum kasayla arasında yeterli miktar mesafe bırakmayı düşünüyorum kasanin stok fanları yeterli olur diye düşündüm
  6. gylnsgv

Öncelikle ekibe ve sayfada yardımcı olucak arkadaslara yardımları için teşekkür ederim. Ben kendim yapacağım radyatörün içine buzdolabın soğutması için yardımcı olan R134 gazını kullanarak soğutmayı düşünüyorum herhangi bir sürtünme olmadığı için yüksek seviyede bir soğutma olmicaktır Bunu...
  7. gylnsgv

Kendi gaz soğutmamı yapmak istiyorum

Öncelikle ekibe ve sayfada yardımcı olucak arkadaslara yardımları için teşekkür ederim. Ben kendim yapacağım radyatörün içine buzdolabın soğutması için yardımcı olan R134 gazını kullanarak soğutmayı düşünüyorum herhangi bir sürtünme olmadığı için yüksek seviyede bir soğutma olmicaktır Bunu...
Top Bottom