Arama sonuçları: *

1. nightingale

Çözüldü✓ R9 5950x İçin "Tower" veya "Aio Liquid" Soğutma Önerisi(Lütfen F/P olsun)

CPU FAN sitede yazdığına göre 500-1850+300 RPM değerleri var. Ben sıcaklığa göre RPM atamaları yaptım 3.parti bir yazılım ile(Fan Control v185), 65-70 dereceleri gördüğünde fan %100 hızında oluyor. Gördüğüm max RPM 1857RPM. İşlemci güçlü olduğundan bu değerler normal mi yoksa ben mi kuruntu...
  2. nightingale

Çözüldü✓ R9 5950x İçin "Tower" veya "Aio Liquid" Soğutma Önerisi(Lütfen F/P olsun)

İşlemci yeni aldım zaten, 1,5 hafta oldu. Ortam sıcak değil aksine soğuk, işlemciyi takarken kasa içi temizliği de yaptım. Cpu genelde yüksek frekansta çalışıyor. Herhangi bir OC yapmadım.
  3. nightingale

Evet işlemciyi aldım kullanmaktayım, ısı değerleri boşta 55-65 derecede seyrediyor. Konuyu açma sebebim buydu.
  4. nightingale

Teşekkür ederim, sıvı soğutma konusunda biraz korkum var bir sıkıntı çıkma ihtimali nedir acaba?
  5. nightingale

Kasa: NZXT H510 Compact CA-H510B-W1 Sahip Olduğum Kule Tipi Soğutucu: NZXT T120 White RGB 120 mm --------- NOT: 1-Sahip olduğum kule tipi soğutma sistemime fan desteği yaparak soğutma artırabileceğimi düşünüyorsak lütfen belirtin. 2-Sıvı Soğutma konusunda biraz korkum var sıvı kaçağı falan...
Top Bottom