Arama sonuçları: *

1. O

R5 3600'e ve Kasa Boyutuna Uygun Soğutucu

Çok teşekkürler tam olarak merak ettiğim konu buydu :) 1586944023 Bu 2 fanı tercih etmemdeki sebep sessiz olmalarından kaynaklanıyordu bu önerdiğin de aynı şekilde sessiz mi çalışıyor acaba bi fikrin var mı bu konuda
  2. O

R5 3600'e ve Kasa Boyutuna Uygun Soğutucu

R5 3600 işlemci kullanıyorum ve Corsair Carbide spec delta rgb 550w kasama uygun olarak şu 2 soğutucudan birini almak istiyorum her iki Soğutucu da kasaya boyut olarak uyumlu mudur ? 1-...
  3. O

Ryzen 3600 İçin Sessiz Soğutucu Önerisi

https://www.hepsiburada.com/cooler-master-hyper-212-led-intel-amd-cpu-sogutucusu-rr-212l-16pr-r1-pm-HB0000032CJN Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sessiz olduğu söylenmiş, amd'ye de uyumlu sanırım, arctic freezer 34 duo ile kıyaslarsak hangisi daha önde ?
  4. O

Boşluk kalmasının ne gibi bir dezavantajı var
  5. O

Bu konu hakkında kendi bilgime güvenemiyorum arkadaşlar o yüzden sizin görüşleriniz benim için önemli ve buna göre bir seçim yapacağım açıkçası
  6. O

Herkese teşekkür ederim, arctic freezer duo esport 34 önermişsiniz acaba bu fan soğutucu kasaya uyumlu mudur ? Aslında öyle çok tırmalayıcı bir ses değil fakat kardeşimde 2600 olan sistem var o kasadan bu şekilde boğuk uğultu tarzında bir ses gelmiyor ben mi çok takıntı yaptım acaba bu durumu...
  7. O

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar, Sistemimde ryzen5 3600 kullanmaktayım çok aşırı olmasa da pc çalışırken ara sıra derinden boğuk bir uğultu sesi geliyor ve farkında olmadan bu sese odaklanıyorum bu da beni rahatsız etmeye başladı açıkçası, acaba bunun nedeni stok soğutucu kullanmamdan...
Top Bottom