Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Aksiyon Filmi Önerisi

World war z , spectral , tomorro's edge , baby driver , mad max , inception, old guard, 2012 . Aklıma bunlar geldi
  2. Azexxes

Öneri Canım çok sıkıldı anime önerisi

@Kamina
  3. Azexxes

Anime ve Manga Terimler Sözlüğü

@Kamina bu aralar canın sıkılıyo sanırım. Rehber yapmaya başladın baya. Eline sağlık
  4. Azexxes

Öneri Kaliteli Anime Önerileri (Part 2)

@OnTheRoonKilled hocam sizin yaş kaçtı. Bu kadar izleyecek zamanı nerden buluyorsunuz
  5. Azexxes

Hic adını duymadığım şeyler. Araştıracağım. Eyw
  6. Azexxes

Aga b. Ben hiç Donghua izlemedim. Silicone forumda da rehberi hazirlayan arkadaş onermisti. Linki duruyor halen önce Japonları bitireyim Çinlilere de gecicem. Manhua dediğiniz manga gibi mi
  7. Azexxes

Eyw
  8. Azexxes

@Kamina benim şöyle bir listem var arasında izleme dediğin var mı. Ya da kesin izle dediğin. Inital D Steins gate Death Note((izlendi)) BAKI((izlendi)) One punch man((izlendi)) Erased(yakın zamanda izle) Kimetsu no yaiba((izlendi))devamı var GoSick Divine gate Fate - fate zero Haikyuu(yakın...
  9. Azexxes

Onu ciplaklik babında demedim zaten gidiyor kızın memelerini felan sıkıyor ne biliyim donunu felan dızlıyor. Kızda bir şey demiyo ya ondan. Kapağı çok da etkileyici değilmiş aslında. Sao daki asuna 1. Favorim anime kızlarda. 2. Si de akame ga killdeki esdeath. Çok müq ya
  10. Azexxes

Bak işte merak ettiriyon. Got bitiryim de bi göz atarım jsjs
  11. Azexxes

yalnız değilsin 3 5 tanesini biliyorum bende
  12. Azexxes

Onu hiç izlemedim bilmiyorum. Ama yazdigina gore daha beteri. Evde tek olsam sıkıntı değil de. Indirip tv den felan izliyorum evdekiler de ne izliyosun diye bazen yanıma geliyor ondan sıkıntı biraz
  13. Azexxes

Bu arada nanatsu no taizai de açıklama kısmına %60 sapıklık içerir yazsaydiniz keşke ilk sezondan izlemeyi bıraktım sırf bu yüzden. Aşırı abartı hani az da değil.
  14. Azexxes

Herkes kötü diyor ama benim hoşuma gitmişti şahsen izledim gayet memnunum
  15. Azexxes

Yardım Naruto kaç sezon kaç bölüm

Birsey daha soracagim. Bölümlerin hepsi kare şeklinde mi yoksa ilk bolumler mi boyle
  16. Azexxes

Zaten izledim onu
  17. Azexxes

Teşekkürler
  18. Azexxes

Filler ne oluyor izlesem birsey kaybeder miyim vaktim bol nasilsa
  19. Azexxes

Sao yeni sezonu gelse o da cok hoşuma gidiyor.
  20. Azexxes

Aot demon slayer felan izledim zaten hocam. Aotu 1 haftada bitirdim 4. Sezon 2. Part gelemsini bekliyorum
Top Bottom