Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Öneri Anime izlemek için yabancı site önerisi

Crunchyroll almayı düşünüyordum fakat aradığım animelerin çoğu yok. O yüzden güvenilir bir yabancı site arayışındayım, var mı öneriniz?
  2. cr4ck

One Piece Netflix'de var mı?

Netflix arama kısmında şu şekilde çıkıyor sadece ileri zamanda gelebilir belki.
  3. cr4ck

One Piece Netflix'de var mı?

Hayır.
  4. cr4ck

Cyberpunk Edgerunners çıktı!!!

Güzel animeydi ama sanki her şey biraz fazla hızlı ilerledi, bir kaç bölüm fazla olup daha sağlam anlatabilirlerdi gibime geliyor.
  5. cr4ck

Kendi Başıma Yaptığım Animasyon Dizisi

İnstagramdan bir süredir projeni takip ediyordum buralarda görmek şaşırttı doğrusu. Bu arada proje kaliteli duruyor, devamını bekliyorum.
  6. cr4ck

Death Note bir daha izlenir mi?

Şu düşünceden ne zaman vazgeçeceksiniz ya. 1656475191 Death note kadar sarar mı bilmem ama Erased izleyebilirsin. 1656475596 Senin için her bölümü merak uyandıran bir animeyi bitirdikten sonra büyük ihtimalle boşluk hissedeceksin ve yeni sezon ya da bölümlerin çıkmasını isteyeceksin. Büyük...
  7. cr4ck

Anime beni neden sarmıyor?

Bölümler zaten 20 dakika falan 2. bölümde bayması normal, birkaç bölüm daha izlemeyi dene bence.
  8. cr4ck

Oscar's 2022 izliyor musunuz?

Canlı olarak izlediğim ilk yıl bu yıl, önceden sadece sosyal medyadan takip ediyordum. Keyifli gidiyor bakalım neler olacak. Bu arada Dune'u izlemedim, bu kadar iyi bir film miydi?
  9. cr4ck

Yardım Beğendiğiniz Animeyi bitirdikten sonra gelen acı veren his

Birkaç güne unutursun merak etme.
  10. cr4ck

yeni veya eski dizi önerisi

Arcane Rick and Morty Lupin
  11. cr4ck

Dizi önerisinde bulunur musunuz?

Arcane'i izledin mi?
  12. cr4ck

Öneri Ağlatacak anime önerisi

Shigatsu wa kimi no uso Kimi no na wa Toradora Koe no katachi Plastic Memories
  13. cr4ck

Aileyle izlenecek yabancı dizi önerisi

Tuvaletteki sevişme sahnesi? Yazılmış zaten pardon.
  14. cr4ck

🦸‍♂️MARVEL Filmleri Dublaj vs Alt Yazılı (Anket)

Dublajları gerçekten kaliteli. Bence sesler, kişilere karakter anlamında tam oturuyor. Ben genelde altyazılı tercih ediyorum ama denk gelirsem dublajda izlediğim oluyor. Ayrıca bir filmi dublaj veya altyazılı izlediysem biraz zaman geçtikten ve filmin en azından bir kısmını unuttuktan sonra o...
  15. cr4ck

Death Note İzlemeye Devam Etmeli miyim?

Netflix'te yeni filmi çıkacak.
  16. cr4ck

Death Note İzlemeye Devam Etmeli miyim?

Bende o malum olaydan sonra izlemeyi bırakmıştım.
  17. cr4ck

Netflix güzel anime dizisi önerisi

Seven deadly sins Death note Kakegurui Erased (Mutlaka izle) Fullmetal Alchemist Brotherhood
  18. cr4ck

Aksiyon anime önerisi

-Seven Deadly Sins: ilk 2 sezonu gayet iyi ayrıyetten 1 adet güzel filmi var. Fakat 3 ve 4. sezonun stüdyo değişikliğinden dolayı çizim kalitesi bayağı kötü. -My Hero Academia -Akame Ga Kill! -The Rising of the Shield Hero
Top Bottom