Arama sonuçları: *

1. BlueLabels

ASGARİ ÜCRET 4250 OLDU?

çıkartmaya başlamışlar
  2. BlueLabels

ASGARİ ÜCRET 4250 OLDU?

video kullanılamıyor diyor kaldırılmış video xd
  3. BlueLabels

ASGARİ ÜCRET 4250 OLDU?

Başlıkta olduğu gibi 4250tl olarak açıklandı fikirleriniz nedir?
  4. BlueLabels

Düt Düt Yolu Açın Dolar Fırlamaya Başladı

1-2 nesle sanırım anca bu dediğin şey düzelir
  5. BlueLabels

hatırlıyorum senin konunu görmüştüm 1-2 arkadaş gerçekten rahatsız oldu gibi geldi adama 30 satır yazıyorum cımbızla çekiyor lafımı aynı şeyi söylüyor xd 1602149782 Saol dostum umarım bir yerden sonra bazı şeyleri kullanmaya ve anlamaya başlarsın
  6. BlueLabels

Haklısın dostum bu konuda ama insan üstü vergileri bırakıp üretim için yardım ederlerse yine düşmeye başlıyacaktır ve tepki göstermek göstermemekten iyidir yoksa daha da hızlı batıcaz
  7. BlueLabels

Yazıyı okumadın sanırım son kez yazıyorum sen yeterli tepkiyi göstermezsen hükümet daha da umursamaz sen gösterirsen onlarda bunun farkına varir seçim zamanı görücez mitingleri ve propagandaları burada siyaset konusu açmak istemiyorum beni zorlama biraz düşünerek yaz lütfen
  8. BlueLabels

Dostum bak yaptığın şey buna çıkıyor e o zaman bırakalım hiç bir şeye tepki göstermeyelim kadınlar ölsün, tecavüzcüler çıksın, mahkemelerde para yenmeye devam edilsin, sosyal medya tepki göstermesin çünkü tepki gösterince 2 gün önce dışarı bıraktıkları adamı içeri atıyorlar yani sana kendini...
  9. BlueLabels

Dostlar genel olarak bir cevap vereyim hayır sıkmadı tepki göstermediğimiz için bu şekilde ilerlemeye devam edicek herkes yavaş yavaş alışıyor "burası türkiye" diyerek geçirmeye başladınız lafları artık konu hakkında bir yasak vs getirilmediği içinde açmaları gayet normal insanların bir ara...
  10. BlueLabels

Dostlar gördüğünüz gibi doların fiyatı artmaya başladı. Tahminimce 1-1.5 hafta önce şu sistem 7016 tlydi sonrasın 7216 tl oldu bugünde 7336 tl olmuş bu yüzden ne alıcaksanız ya hemen alın yada dolara yatırın en azından değerini korursunuz...
Top Bottom