Arama sonuçları: *

• Users: Gosuge
  • In Gündem
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Gosuge

Lgs den 390 civarı aldım aileme nasıl söyleyeceğim

Kanka yaşadığım yere göre bu puan yetiyor fakat işte örneğin ankarada yaşasaydım(keşke) ailem beni lgs ye bile sokmuyacağını söylüyor çünkü birden fazla lise seçeneği var ve ortalama ile bir yerlere girersin üstüne üstlük benim ortalamam 99,7 ama işte izmir/çeşme gibi bir yerde zaten nitelikli...
  2. Gosuge

Reis valla bu duruma çok sinirlencekler çünkü ben sınav çıkışında naya iyi geçti dedim (gerçektende mükemmeldi) sonra okulda sonuçlara bi baktım. Ben 430 beklerken 380-390 arası çıktı bide bu yıl işte sen bizim tek geleceğimizsin falan filan diyolardı üstüne bide son haftam t3htid gibi geçti...
  3. Gosuge

Bende öyle düşünüyorum fakat ailem pek öyle değil geçen sene türkçeden 89 aldığım için 2 hafta azar işitmiştim
  4. Gosuge

Lgs den 390 civarı aldım lisenin puanı falanda tutuyor(yığılma olmazsa) ailem bu durumu öğrenirse beni bitirirler yani bi bahanemde yok sınavda mükemmel geçti bu gün cevap anahtarı kontrolünde kaldım (sanırım okulun kendi cevap anahtarı meb onaylı değil) mesela fenim normalde 18-19 dan düşmezken...
Top Bottom