Arama sonuçları: *

1. McQueen95

HEPSİ BURADA HESAPLARI CALINIYOR DİKKAT EDİN

yakının veya şifreni bilen biridir insanlar neden hepsiburada hesabını çalsın onu geçtim şifreni vs bilmediği sürece nasıl çalsın (kayıtlı e posta ve telefonuna erişimi yoksa)
  2. McQueen95

Babala TV Robot Sophia Bölümü Youtubede Yayınlanmayacak !

bi de malum partili UGDFYHIOKPAS
  3. McQueen95

herkes bir anda hasta olmaya başladı

geçen hafta cuma hasta oldum gidip serum taktırdım hastanede sadece ben vardım dün gece de aynı hastaneye gittim boş yer yoktu gerçekten herkes hasta bugun de işe gittim 3 4 kişi bana bulaştırdın diye şikayetleniyor :D
  4. McQueen95

Dust2 Aktif Harita Havuzundan Kaldırıldı :(

hala youtubeden vb öğrenebilirsin taktikler değişmiyor , maçları bilemem takip etmediğim için bişey diyemicem
  5. McQueen95

Dust2 Aktif Harita Havuzundan Kaldırıldı :(

artık oynamam veya cs benim için bitmiştir diyen arkadaşlar siz hala girip rekabetci oynayabilirsiniz turnuvalarda oynanmayacak sadece :D
  6. McQueen95

İstanbul Taksim'de Bomba Patlaması!!

ve hala twitterde 2016 da olan paketle patlatılan bi görüntüyü servis ediyorlar platformları yavaşlatmakta haklılar diye düşünüyorum
  7. McQueen95

Yabancı uyruklu şahıs tarafından takip edilen genç kızı, esnaf kurtarıyor!

iyisi de kötüsü de farketmiyor iyi olduğunu düşünen alsın evinde beslesin kanka toprağını karısını kızını bırakıp gelen adamdan burda ne iyiliği bekleyeceksin
  8. McQueen95

Türk'e paralı yabancı uyruklulara(!) ücretsiz..

kayseride yaşayan biri olarak hic üzülmüyorum aracım var her yere gidebiliyorum bunu her gün otobüsle tramvayla meydan parklarına gidip boş boş oturan malum dayılar üzülsün onlara müstehak :D
Top Bottom