Arama sonuçları: *

1. B

Türkiye'de 1 günlük milli yas ilan edildi!

bu bayrağı ülkemizde niye dalgalandırırlar ki ? Kısaca olayı özetleyen video
  2. B

Türkiye'de 1 günlük milli yas ilan edildi!

Ölen kişiyi şahsen pek tanımıyorum fakat suikasta uğraması kabul edile bilir bir durum değil eğer ölen şahıs hakikaten islam uğrunda ilk kıblemiz olan peygamberimizin bizlere emanet ettiği Kudüs uğrunda mücadele ettiyse ve öldürüldüyse ALLAH rahmet eylesin olayı kısaca toparlamak gerekirse milli...
  3. B

Psikiyatrik ilaçlarım sizce gerekli mi?

Kardeşim bu konuyu uzman ekibe görüşerek neticelendire bilirisin burada söylenenlere aldırma işinin uzmanına danışman senin için daha yararlı olur
  4. B

Eski kız arkadasımdan ayrı kalmak bana zarar vermeye başladı

Sevgili arkadaşım öncelikle böylesine aptalca bir duruma üzülmemelisin hiç bir şey senden daha değerli önemli değil sevgi denilen terim bambaşka günümüzün döneminde sevgi diye bir kavram yok menfaat var gönül eğlendirmek var zaman geçirmek var o yüzden kendini kasma üzme birader git s...
  5. B

Onu çok özlüyorum yardım edin

Olum genç adamsın bizde çok koştuk bu işlerin peşinde pişman olduk kime ne fayda git rahatına bak kafana göre takıl Kariyer hedef belirle yok çok seviyorum onsuz ölürüm cart curt bu dönem aşk diye bir kavram yok dönem kerem ile Aslı Ferhat ile Şirin dönemi değil dönem kaşarla boynuzlunun dönemi...
  6. B

Hayatımda alacağım önemli bir karar hakkında danışmak istiyorum

kardeşim şunu bi izle anlarsın
  7. B

Değişik ama bir soru

😅
  8. B

Değişik ama bir soru

Arkadaşlar bir sorum olucak esenyurt ve çevresinde ki evler neden ucuz 0 evler 750.000 TL başlayıp 1 000.000 TL bandında ucuz olmasının sebebi nedir ?
Top Bottom