Arama sonuçları: *

1. C

Gececiler şuan ne oynuyorsunuz ? (Ucube İçerir)

Ucube işi craftrise oynuyordum
  2. C

Bloody Yazılım Cracklenirmi

2. el Bloody a60 aldım baya uyguna gördüm bana yakın olduğu için aldımda yazılımını indirdim ama sadece core 1 ve 2 acık core 3 ve 4 için 10 dolar istiyor bu programı cracklemenin bir yolu yokmudur genellikle minecraft oynuyan biriyim ve makrosunu kullanmak istiyen biriyim
  3. C

USB 3.0 to Type-C dönüştürücü önerisi

USB çoklayıcımı kullanmak için USB 3.0 to Type-C dönüştürücü alacağım, sizce ne almalıyım? Bütçe maksimum 100 TL. Fazla para vermek istemiyorum, ben şu iki üründen birini düşünüyorum ama ne kadar iyiler bir fikrim yok. Dönüştürücü 1 Dönüştürücü 2
  4. C

Hitachi C5K500 B-250 alınır mı?

Kendim için almıyorum babamın çalıştığı şirkette 1 tane pc var ona hdd al dedi babam ucuz bi tane bulup tak windows kur 1 tane yabancı çocuk var çalışan ona verek dedi ondan çok fazla bi bütçe ayırmak istemiyorum bide takacağım pcde eski baya
  5. C

Hitachi C5K500 B-250 alınır mı?

Bu hdd alınır mı? : HDD
  6. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

hocam bu HDD alınır mı? sizdce 2. el yollama ihtimalleri varmıdır teknosada satılıyor ama belli olmaz
  7. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

hocam ürün bugun elime ulaştı ve wd yerine maxtor mu ne diye ürün geldi ve kutusu yok poşete koyulup çakmakla ağzını kapatmışlar sonrada kartona sarmışlar
  8. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

anladım peki nasıl anlıyabiliriz 2. el olduğunu
  9. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

şimdi 320 gb 3.5 inç olandan sadece 1 satıcı var ve 2 yorumu vardı 3 olmuş birisi paketlemeyle alakalı biri yazıklar olsun demiş öbürü ise 2. el ürün demiş şimdi ben bu adama nasıl güveneyim 250gbnin yorumları daha iyi en azından ondan almak daha mantıklı geliyor bana
  10. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

sanarım 250gb olanı alacağım ya 3.5 inç olandan 1 satıcı var 2 değerlendirmesi var ve kötü 250gb olanı daha iyi
  11. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

HDD hocam sanki bu daha iyi öbüründen 16mb önbelleği var bunun 224 tl olan 8mb ama bir sorun var ara birimi ikisininde sata 2. olarka görünüyor akakçede HDD 1693777093 sanarım aynılarda birde 224 tl olanın 2 yorumu var ve pek iyi değil 250gb olanımı alsam onun yorumları en azından daha iyi
  12. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

tamamdır herkese her şey için çok teşekkürler
  13. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

bunu alsam olurmu HDD
  14. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

girişi sata 3.5 olsa noluyor
  15. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

3.5inç olannından alacağımda girişi sata 3 olsa sorun olurmu veya sata 3.5 giriş
  16. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

up up up
  17. C

sata 3 ve sata 3.5 hdd

Hdd alacaktım ama 2 tanesi arasındayım şuanda ve bağlantı tiğine baktığımda birinde sata 3 birinde sata 3.5 yazıyor ve takacağım pc benim değil bendede değil uyup uymadığını nasıl anlıyacağım HDD HDD
  18. C

Uyguna alabileceğim HDD Önerisi?

250gb 320gb arası HDD arıyorum da uyguna eski bir pc'ye takacağım için ve kendim kullanmayacağım için çok para vermek istemiyorum benim aklımda bu ikisi var sizce iyiler midir iş görürler mi HDD HDD bu ikisinden birini düşünüyorum iş görürler mi
  19. C

F/P termal macun önerisi

4.8wm/k o wipaste 6w m/k daha iyi ama senin önerdiğin daha ucuz 30gramı 170tl
  20. C

F/P termal macun önerisi

valla pc iyi değil ondan o kadar vermek istemiyorum ailemde vermek istemiyo o kadar para q6600 ve gt710 var dediğim gibi sistem kötü
Top Bottom