Arama sonuçları: *

1. ERDİ

3 aylık Xbox Game Pc kodum var isteyen vericem

Hocam yasakmış fiyat belirtemiyorum ki
  2. ERDİ

Bilmiyordum konu kilit!
  3. ERDİ

Evet. Makul bi ücret ile isteyene vericem. Nitro aldım hedıye olarak geldı
  4. ERDİ

Yazmayın artık

Evimin yanında park var. İster istemez parktaki seslere kulak misafiri oluyorum. 8-10 yaşındaki çocukların neredeyse hepsi 'PUBG de 10 kill aldım, GTA5 araba çaldım' vs. gibi idealler peşinde. O kadar üzülüyorum ki..
  5. ERDİ

Hdmı mı display port mu ?

HDMI: “Max: 120Hz” DISPLAY PORT: “120 Hz ve üzeri” Sanırım anlaşılmıştır :)
  6. ERDİ

Facebook ‘ta yorum ve beğeni gerçekleşmiyor?

Bu şekilde konuşamazsınız kimseyle. Sizi yöneticilere rapor ettim zaten. Bir daha benim konularıma yorum yapmanızı istemiyorum.
  7. ERDİ

Üslubunuzu düzeltmenizi istiyorum. Bu şekilde hakaret etmeyin ben size insanca bir soru sordum. Hiçbir mantık yok söylediğinizde. Uygulama çalışmıyor, açılmıyor vs demiş olsaydım programını silinip tekrar yüklenmesi işe yarayabilirdi. Bir daha kimseye bilmediğiniz bir konuda cevap yazmayın...
  8. ERDİ

Hangi mantıkla önerdiniz bunu merak ettim. Dalga geçmiyorum gerçekten soruyorum.
  9. ERDİ

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen bazı sitelerde ki gibi direk ban atmak yerine gerekli yere taşırsanız çok memnun olurum. Hesap kısıtlamadan bahsetmiyorum. Bir sayfada bir gönderiye küfür ettiğimiz zaman 2 gün, 1 hafta vs gibi hesabı kısıtlama geliyor. Benim olayım bu değil ama...
  10. ERDİ

steam>Epic games (siz ne düşünüyorsunuz)

Bedava oyun vermek ile Steam ile başa çıkamaz. Arayüz bi kere kesinlikle yenilenmeli. Arkadaş ekleme olayları vs daha geliştirilmeli. 5 sene sonra rakip olabilirler gibi duruyor :)
Top Bottom