Arama sonuçları: *

1. Eymen09

Pazar günleri kargo şirketleri taşıma yapıyor mu?

sağol 1648377219 sağol
  2. Eymen09

Pazar günleri kargo şirketleri taşıma yapıyor mu?

Pazar günü kargo şirketleri taşıma yapıyor mu? Eve Teslimat değil sadece taşıma
  3. Eymen09

Zoom oda trollemek suç mu?

Eymen Aras adım live:araseymen40
  4. Eymen09

istersen discorda gel olayı anltayım Eymen#4051
  5. Eymen09

dostum ben sadece soru sordum senin gibi birisiyle münakaşaya girmek değil
  6. Eymen09

gösterdim ama kadın bilgisayarının ipsini bulucam zoomda gözüküyor hakkında dava açıcam dedi ve ip koruması oluyor sanırım modemlerde ipyi sorgulatıp internet sağlayıcısının kime ait olduğunu görüp ordan ulaşabilir mi diyeceğim de uğraşmaz sanırım o kadar 1622107702 dostum düzgün okursan dersi...
  7. Eymen09

nasıl yani anlamadım
  8. Eymen09

Zaten ilk defa başkasının dersine girdim hocadan özür diledim başıma bir şey gelebilir mi?
  9. Eymen09

hayır dostum ben link attığını söyledim öğrencinin sonra çıkıcaktım kadın 5 dk konuştu sonra çıktım 1622107204 dostum o sınıftan bir öğrenci youtubeda link attı gelin arkadaşlar troll diye ben de gittim ve link attığını söyledim yani dersi bozmak gibi bir kaidem yoktu
  10. Eymen09

yalnız ben trollemedim kadına çocuğun ders linki attığını söyledim kadın direkt saldırmaya başladı
  11. Eymen09

Selam arkadaşlar ben herhangi birsinin zoom odasına girdim ve çocuğun link attığını söyledim ama garip olucak ki kadın çocuğa bir şey demeyip hakkımda hukuki işlemler yapıcağını söyledi böyle bir şey mümkün mü? ve dersten çıkıp modemimi resledim zoom hesabımı silip yenisini açtım siber suçlarda...
  12. Eymen09

Sizce en iyi bilgisayar/bilgisayar bileşeni tasarımı yapan marka ne?

corsair üstüne tanımam
Top Bottom