Arama sonuçları: *

1. Gastly

Disney'de İzlemeye Devam Et Kısmında Ki İçeriği Kaldırma Var Mı ?

Baya rahatsız edici maalesef.
  2. Gastly

Disney'de İzlemeye Devam Et Kısmında Ki İçeriği Kaldırma Var Mı ?

İyi forumlar. Netflix platformunda bilindiği üzere bir içeriği izlemeye başladığımızda sevmiyoruz beğenmiyoruz kaldırabiliyoruz. Fakat disney'de bu var mı ? Varsa nereden yapabilirim ?
  3. Gastly

Belediyeler Kedi ve Köpekler İçin Mama Desteği Veriyor Mu ?

Hocam olayda saçmalık yok. Sen beslemediğin sürece belediye onlara bakmak zorunda. Belediyenin işini sen yapmış oluyorsun. Konaklama olarak senin bahçende duruyorlar. Katakulli işleri evet ama beslediğine dair bi kanıt göstermen de şart illa ki o tarz insanlar yüzünden bizim gibileri madur oluyor.
  4. Gastly

Belediyeler Kedi ve Köpekler İçin Mama Desteği Veriyor Mu ?

İyi forumlar. Bilindiği üzere mamalarda ki fahiş fiyatlar ve kdvnin düşürülmemesinden dolayı biz hayvan besleyenler mama alma konusunda epey zorluk çektiğimizi düşünüyorum. Birden çok hayvan besleyenler bu durumdan daha muzdarip tabii ki. Bahçemde yaklaşık olarak yavru,yetişkin,yaşlı olarak 19...
  5. Gastly

Köpeklerim İçin Mama Önerisinde Bulunabilir Misiniz ?

Geçte olsa cevabınız için teşekkür ederim. O sıralar uzun bi araştırma yapmıştım. Forumlarda ki bazı arkadaşlar olsun, video içerikli paylaşımlar olsun baya yardımcı oldu bu konuda bana. Öneriler ve araştırmalarım üzerine Mystic mama da karar kılmıştım. Yine de dediğim gibi öneriniz için...
  6. Gastly

Odada Toz Olmaması İçin Ne Yapılmalı ?

İyi forumlar. Kırsal bir yerde yaşıyorum, pencerenin bulunduğu kısım yola bakıyor. Pencere ile zemin arasında 3 metre kadar bir yükseklik var. Haliyle yola baktığı için ve rüzgar olduğu için toz alma olayı çok fazla oluyor. Bazı içeriklere baktım toz tutan sineklik gibisinden birşeyler varmış...
  7. Gastly

Köpeklerim İçin Mama Önerisinde Bulunabilir Misiniz ?

İyi forumlar. Daha öncesinde köpeklerim ve kedilerim için mama önerisi hakkında foruma konu açmıştım. Kedilerim için mama bulabildim fakat köpeklerim adına hala mama bulamamış durumdayım. Önceleri ekmek,yoğurt,et gibi ürünleri harmanlayıp verirdim. Malum şuan en çok tüketilen ekmeğin bile fiyatı...
  8. Gastly

Kedilerim ve Köpeklerim İçin Hangi Marka Mamayı Tavsiye Edersiniz ?

İyi forumlar. Malum, fiyatların artması ile çoğu ürünün de fiyatı arttı. Geçenler Paw Paw marka kedi ve köpek maması almıştım ve kedilerin bazıları ve 12 yaşında köpeğim biraz naz yapsa da yemeye çalıştılar yemleri. Şuan yemlerim bitti ve tekrardan yem alma eylemine girdim. Bahçemde 8 adet kedim...
Top Bottom