Arama sonuçları: *

1. H

10 SAAT ÇALIŞMAK NORMALMİ 1 ÖĞÜN YEMEK

18 YAŞINDAYIM VE 18 YIL BOYUNCA HİÇ ÇALIŞMADIM SAVUNMASABAYİSİNDE GİRDİM UÇAK HELİKOPTER TANK GEMİ KABLOLARI YAPIYOTUM BUGÜN 1. GÜNÜMDÜ SABAH 8 AKŞAM 6 ÇALIŞIYORUM EVİME 22 KM UZAKLIKTA YOL PARASI YOK VE ASGARİ ÜCRET AICAM SABAH KAHVALTI YOK SADECE ÖĞLEN YEMEĞİ VAR FOTOĞRAFINI EKLİYORUM İŞ...
  2. H

Askerlik Tecil Hakkında?

dostum sen ne boş yaptın yazı yazmak için yazıyorsun gör geç ne tantana yapıyorsun
  3. H

Askerlik Tecil Hakkında?

kanka eğer bi üniversiteye kayıtlıysan açığa geçmek istiyorsan sınavsız 2. üniversiteye girersin
  4. H

1 ay önce trafik cezasını ödedim ama hala ceza duruyor + faiz koymuşlar

trafik cezası yedim kemerden 1 ay önce ödedim e develtten bi baktım ceza hala duruyor + gecikme faizi koymuş nasıl yapabilirim
  5. H

Askerlik Tecil Hakkında?

yks ye girdinmi eğer girdiysen herhangi bir bölüme kayıt ol aktif olarak gözük tecil ettire bilirsin o aradada açıktan kaydolursan hem 2 yıl içinde üniversite mezunu olursun hemde tecil ettirirsin
  6. H

askerliğimi nasıl tecil ettirebilirim

şuan 18 yaşındayım eylülde 19 a giricem ben şuan askerliğimi tecil ettirebiliyormuyum yoksa 19 yaşına girmemmi gerekiyor
  7. H

ÜNİVERSİTEDEN KAYDIMI SİLDİRMESEM YİNEDE TECİL YAPABİLİRMİYİM

2 YIL ÖRÜGÜN EĞİTİM OKUYORUM AMA AÇIKTAN OKUMAK İSTİYORUM OKULU BIRAKIP GELDİM KAYDIMI SİLDİRMEDİM SINAVSIZ 2.Cİ ÜNİVERSİTEYEK KAYIT OLSAM ÖRGÜN EĞİTİMİMDEKİ KAYDIMI SİLMESEM TECİL EDEBİLİMİYİM YİNE
  8. H

YKS TERCİHTE BANA YARDIM EDEBİLECEK BİRİ VARMI?

ARKADAŞLAR PUANIM 228 2 MİLYON SIRALAMA AÇIK ÖĞRETİME GEÇMEK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLECEL BİRİ VARMI
  9. H

spotfy şarkı nasıl yüklerim

spotfya şarkı nasıl yüklerim ücretsiz olarak arkadaşlar
  10. H

ios 18 siri 2.0 nasıl yükleyebilirim

ios 18 siri 2.0 nasıl yükleyebilirim
  11. H

geçen sene yks puanımı kullanabilirmiyim

arkadaşlar ben şuan çorumda okuyorum geçen sene 280 aldım okulu bıraktım ama sınavlara falan gitmedim ben açık öğretime geçmek istiyorum bu sene çok fazl çuvaladım sınavda 2m olmulum puan 228 geçen seneki puanımı kullanabilirmiyim veya yatay geçiş yapabilirmiyim ?
  12. H

LA BURDA MODEROTERLERE NASIL ULAŞACAM LA

SİNİRLİYİM ÇÜNKÜ DOSTUM YEMİN EDERİM HAFTALARDIR BİRİLERİNE UALŞMAYA ÇALIŞIYORUM + MAİL DAHİ ATTIM KİMSE İPLEMİYOR İNSAN İSTER İSTEMEZ SİNİRLENE BİLİYOR
  13. H

MEHMETİ NERDEN BULUCAM BEN YAZSIN BANA
  14. H

YAZ ÖZELDEN
  15. H

NE SAÇMA BİR PLATFORM ULAŞACAK KİMSE YOK ONU GEÇTİM YAZI AÇTIM YAZIYI SİLEMİYORUM BÖYLE BİR SAÇMALIKLIMI OLUR BELKİ O FORUMU SİLECEM BELKİ SİLMEK İSTİYORUM ADAMLAR SAÇMA SAPAN İŞ YAPMIŞ
  16. H

yks 228 almışım açık bölüm gelirmi

arkadaşlar geçen sene 320 aldım okula gittim bıraktım bu çalışıcam zatende 228 puan almışım açıktan bilgisayar vs gelirmi
  17. H

hurdacılık yapmak istiyorum

hurdacılık yapmak istiyorum doblo cargo aracım var ama bilmiyorum hurdayı nerden ucuza nasıl alabilirim kimlere gitmeliyim veya bu işi yapan varmı akıl almak istiyorum
  18. H

arabam için double teyp önere bilrmisiniz

max 1500-1700 arası bir carplaylı geri dönüş kameralı bir ekranlı teyp önerir misiniz?
  19. H

3 saat sonra yks var ne düşünüyorsunuz

3 saat sonra yks var ne düşünüyorsunuz
Top Bottom