Arama sonuçları: *

1. HmzaY

köpekleri uyutma kararı hakkında düşünceleriniz

1716677125 Köpekler ve sivrisinekler arasında hiç bir fark yok, bütün köpekler bence çine falan satılıp kökten halledilmeli. Eğer hayvanseverler saldırmayacağından emin olduğu bir köpek varsa çiplettirip üstüne alsın. Birine musallat olur şikayetçi olursa biri tazminatını ödesin o köpeğin...
  2. HmzaY

Sevgilimin annesi için anneler günü hediyesi?

sevgilisi ve anneler günü hediyesi hmm. Nois Mi band alabilirsiniz. belki de ertesi gün hapı. bilmiyorum değişir.
  3. HmzaY

BAŞARDIM 🎉🎉🎉 DA, THH, Teknofest / Asus servisi / Teknorya

arabanın şasisi, elektrik motoru, bms ve telemetri ayarladık. Sonra benim dönemim bitti. Render alamadık pc olmayınca falan. :/
  4. HmzaY

Kuşum çok su kaybediyor

salatalık marul gibi şeylerle beslenmesini destekle. Vücudu su tutamıyorsa onun yerine salatalık ve marul tutar.
  5. HmzaY

Yeni cihaz geldi. G18 Işık sızması ve coil whine sorunları var. Bi tık üzdü ama problem değil gibi güncellemeleri yapıp ekstra güncelleme yaparım.
  6. HmzaY

En zengini olmadım da 11 aylık çilem şükür son bulacak gibi. Teknorya tarafı bir kaç cihaz önerdi fakat muadil değildi. Reddettim. Garip bir şeyler yaşanıyor ama bende çözemedim.
  7. HmzaY

Teknorya tarafı ile görüşmelerim sürüyor.
  8. HmzaY

Değişim istedim. Zaten iade etsem 30k verecekler hiç bir şey alamam geri.
  9. HmzaY

İkinci el yada kullanılmış üründen korkuyorum.
  10. HmzaY

İnşallah, Bakalım muadil ürün olarak ne gösterecekler.
  11. HmzaY

Muadili ile Değişim.
  12. HmzaY

Arkadaşlar yeni bir güncelmemem Var HABERLER GÜZEL: EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER Hakem heyetine itiraz sonucunda oy çokluğu ile kazanmış bulunmaktayım: 1698165741 @melidoas6 @berke. @EFI Shell @B1L0
  13. HmzaY

Mühendislik için macbook alınır mı?

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-hp-omen-16-wf0023nt-7q7x5ea-i7-13700hx-16-1-16-gb-ram-1-tb-ssd-8-gb-geforce-rtx-4070-qhd-freedos-gaming-laptop-fiyati,221431284.html
  14. HmzaY

Asus mühendislik hatası bence. Kimseye önermem. Omen alınmalı yada Thinkpad - legion serisi
  15. HmzaY

En ucuz https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-FreeDos-7P6K2EA/dp/B0C5HNRD4M/ref=zg_bs_g_30117740031_sccl_31/262-2663270-4384039?psc=1
  16. HmzaY

Mac alınmaz. Catia, solidworks, proteus, mastercam, Tia Portal, arduino ide, vscode, matlab kullanacaksın. Daha aklıma gelmeyenler de var.
  17. HmzaY

İnternetten nasıl para kazanılır?

Bionluk, armut
  18. HmzaY

S23 ultra artisi eksisi nedir yerine başka ne alinabilir ?

13 ultra bu fiyata s23 ile yarışamaz
  19. HmzaY

S23 ultra artisi eksisi nedir yerine başka ne alinabilir ?

Ek sorularınızı sorabilirsiniz.
  20. HmzaY

Anakart maksimum 200W destekliyor, daha yüksek watt adaptör takarsam güç modülü zarar görecektir. Bana yolladıkları 230W adaptör de 19.5V 11.8A di, ama 20V 9A (180W) çalışıyordu. O da sıkıntılı yani
Top Bottom