Arama sonuçları: *

1. KaanErcc

Vatan bilgisayar iş görüşmesi ve mülakat

Merhabalar iş arıyordum vatan bilgisayara da başvurmuştum donanım konusunda bilgiliyimdir yarın görüşmem var görüşmede ne sorarlar veya çalışan var mı ? Maaşları vs nasıldır bilgilendirir misiniz ? Not:18 yaşındayım ve lise mezunuyum
  2. KaanErcc

Amerika green card için şartlar

Merhabalar amcam burda 10 yıldan fazladır özel şoförlük yapıyor baya bi deneyimi var geçen sene çıkan şartlarda da ya lise mezunu ya da eğitim veya deneyim gerektiren iş gerekiyormuş fazla anlayamadım ama amcam lise mezunu değil kendi işinde baya bi süre deneyimi var green carda başvurabilir mi...
  3. KaanErcc

16 yaşında iş uygulaması önerisi

Merhabalar dün bir uygulama gördüm ismi DogGo köpek gezdirme uygulaması aynı zamanda para kazanıyorsunuz 18 yaş sınırı varmış ben 16 yaşındayım benim için böyle çalışabileceğim uygulama alternatifleri var mıdır ?
  4. KaanErcc

Ofiste nasıl bir PC olur? Sistem özellikleri nasıl olur?

Boşuna ümitli beklemeyeyim o zaman :) 1595956912 Gelince özelliklerini buraya yazarım büyük ihtimalle dediğiniz gibi çok iyi bir şey olmicak ama adam zengin bilmiyorum .d
  5. KaanErcc

Ofiste nasıl bir PC olur? Sistem özellikleri nasıl olur?

Selamlar babamın bir tanıdığı PC gönderecekmiş merak ettim nasıl bir şey olur diye şirket PC'si ne kadar güçlü olur özellikleri neler olur sizce bildiğim kadarıyla şirkette boru tedarik işi yapılıyor.
  6. KaanErcc

Donanım arşivi "?" paylaşımı

önceki sistem gelmeden 1 ay önce falanda aynı şekilde story atmıştı ama neyse...
  7. KaanErcc

Sizce youtube Türkiye'deki en kaliteli 5 Donanım kanalı hangisi ?

Kalite olarak seviyorum Technopat'ı ama topladıkları sistemler bence fiyatına göre iyi olmuyor.
Top Bottom