Arama sonuçları: *

1. Kozan77

İstanbul’da şehiriçi ulaşım

Bağdat caddesindeki apple a gidicem yüksek ihtimalle Pendik’ten Marmara’yabinip erenköy de inip yürüyeceğim.
  2. Kozan77

İstanbul’da şehiriçi ulaşım

Öncelikle telefonuma yazılım tekrar atılacakmış günü birlik alabilir miyim. apple yetkili servisine götüreceğim önerdiğiniz var mı? İstanbul Pendik ya da Yenikapı dan yetkili servislere nasıl gidebilirim. Ben bilmiyorum da boşta olupta yardım etmek isteyen olursa sevinirim
  3. Kozan77

DGS İçin 4 Yıllık Bölüm Seçimi

Aga yaşıyorsan ne yaptın.
  4. Kozan77

Okul

Arkadaşlar 18 yaşında olan öğrenci okulda velisinin yerine imza atabilir mi?
  5. Kozan77

Yardım Word üzerinden Excel düzenlemesi yapamıyorum

Hayır. Bilgisayarcıya office programları yükletirdim.
  6. Kozan77

Yardım Word üzerinden Excel düzenlemesi yapamıyorum

Herkese merhaba ödevim için word programından Excel düzenlemesi yapamıyorum.excel yok yada cevap vermiyor diyor ama Excel çalışıyor sıkıntısı yok
  7. Kozan77

Yardım Google Hesabı Sorunu

Gelişmişe tıkladım ve 35 tane şifre gösteriyor ama Google şifreler kısmından 26 tane şifre gösteriyor anlamadım gitti ben sade instagramı silmem gerek diğer sitelerin şifreleri karışık
  8. Kozan77

Yardım Google Hesabı Sorunu

Herkese merhaba bir sorum olacak. Bilgisayarımdan Google ile instagrama giriyordum şifresini falan kaydetmiştim bidaha yazmakla zaman kaybetmemek için. Ama şimdi google dan şifreyi sildiğim halde hesabım hala duruyor ve tıklayınca hemen hesabıma giriyor bunu nasıl kaldıracağım. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom