Arama sonuçları: *

1. K

BİLGİSAYAR MASASI ÖNERİSİ

Evet hocam fark ettim. Sisteminizde çok beğendim iyi günlerde kullanın. Dediğiniz gibi önce ölçülü bir çizim yaptırıp daha sonra kendim yaptıracağım.
  2. K

Teşekkür ederim hocam sağolun.
  3. K

Merhabalar hocam fiyat konusunda açıkçası çokta bir engel yok gibi yeter ki istediğim özellikleri karşılasın yeter. 1595404222 Merhabalar hocam, masa ölçüleriniz nedir ? Mahsuru yok ise bir fotoğraf paylaşabilir misiniz ? 1595404426 Hocam bu biraz büyük değil mi ? :D
  4. K

Hepinize hayırlı günler arkadaşlar, 27 Inc bir monitörüm var ve şu an kullandığım masa küçük geldi ondan dolayı oyun oynarken mouse hareket alanım ister istemez daraldı. Bununla ilgili bende yeni masa almaya karar verdim. Masaya bilgisayar kasasını da koymak istiyorum bu ne kadar mantıklı olur...
  5. K

FACEİT 2V2 WİNGMAN ARKADAŞLA GİRMEK

Invıte gönderdi bana arkadaşım ama yine olmadı
  6. K

FACEİT 2V2 WİNGMAN ARKADAŞLA GİRMEK

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar iyi hafta sonları diliyorum, Faceite dün akşam arkadaşımla birlikte 2v2 wingman modu oynamak için giriş yaptık. Ancak oyun bizi farklı kişilerle eşleştirdi. Bu modda arkadaşımla oynayamıyor muyum ? Oynanabiliyorsa nasıl yol izlememiz lazım ? Yardımlarınızı...
  7. K

STEAM DİJİTAL HEDİYE KARTI

Anladım hocam teşekkür ederim 1593671531 Teşekkür ederim kral sağolasın 1593671888 Kral peki oyun hediye ederken steam cüzdan kullanabilir miyim ?
  8. K

Yani hediye kartını alırken steam cüzdanımda ki parayla değil yeniden para mı yüklemem gerekicek ?
  9. K

Daha yeni açtı 1 olması lazım
  10. K

Arkadaşlar merhaba, Steamde ekli olan bir arkadaşıma hediye kartı göndermek istiyorum ancak "Bu hediyeyi almak için uygun değil" diyor bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim ?
Top Bottom