Arama sonuçları: *

1. L

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Arkadaşlar merhaba, öncelikle dalga geçecekseniz geçmeyin size derdimi anlatmak istiyorum, belki birkaç abiden de tavsiye gelir. Öncelikle 9.sınıfta aynı sınıfta olduğum bir kız vardı, hep olmasa da arada sırada bana nasılsın diye soruyordu. Bazen göz göze geliyorduk. Neyse, Türkçesi iyi...
  2. L

Duştan sonra saçımın şekli bozuldu

Arkadaşlar duştan önce saçımın şekli çok iyidi önler dağınıktı falan dün duş yaptım sonra uyudum yanlar yatık üstler kare dik çok saçma kötü olmuş saçım yavaş yavaş düzelir diye bekledim düzelmedi tekrar yıkadım yine düzelmedi nasıl düzelecek bu saç okullar açılıyor 2 güne bı fikri olan varmı?
  3. L

Sevdiğim kız sınıfta kaldı

Kanka iyimisin ne kekoluğundan bahsediyon kız seven milli savunma problemimi oluyor
  4. L

Keşke okadar kolay olsa
  5. L

Arkadaşlar merhaba benim sınıfta sevdiğim bir kız vardı ama çok seviyordum normal değil yani çok konuşmayada çekiniyordum. Karne günü ben okula gidememiştim kimin kalıp geçtiğini öğrenememiştim. Mesajlaşmıyoruzda öylede soramadım. Neyse EBA'da baktım oradan sınıftakiler gözüküyor diye. Sınıfta...
  6. L

1000₺ okul için çanta önerisi

Arkadaşlar merhaba markası önemli değil okul ve günlük için çanta arıyorum rengi siyah olursa iyi olur şimdiden sağolun
  7. L

Babam ile nezaman normalleşebilirim?

Biliyorum hatamın farkındayım içmiyorum zaten o günden beri 1724449957 Biliyorum hatamın farkınduım içmiyorum o günden beri zaten
  8. L

Babam ile nezaman normalleşebilirim?

Arkadaşlar merhaba. Babam ben uyurken innstangram mesajlarımı okumuş orda sigara içtiğini ve arkadaşlarla olan bazı yerlerinde cinsellik olan küfürlü mesajlarımı gördü o günden beri dışarı çıkmamı istemiyor. Bilgisayarımı elimden aldı. Telefonuda sadece konuşmak için izin veriyor whatsapp a...
  9. L

Babam bana çok sinirlendi

Sonra
  10. L

Babam bana çok sinirlendi

Arkadaşlar merhaba ben bugün babannemlerde kalacaktım. Sabahtan beri evde olduğum için canım çok sıkıldı bende saat 22.30 gibi babaanneme haber verip dışarı çıktım normalde 11 de evde olmam gerekiyordu. Yanıma telefon almadan dışarı çıktım biraz yürüyüş yaptım ve eve geri döndüm. Geri döndüğümde...
  11. L

Babam bana çok sinirli

Sigara bağımlısı değilim. En fazla 1 paket bitirmişimdir içmemde zaten daha. Önemli olan aile ilişkilerinin düzelmesi 1722370490 Sigara bağımlısı değilim. En fazla 1 paket bitirmişimdir içmemde zaten daha. Önemli olan aile ilişkilerinin düzelmesi
  12. L

Babam bana çok sinirli

Arkadaşlar merhaba ben uyurken ailem benim telefonumu almış ve instangram mesajlarımı okumuşlar konuşmalarda çok küfür ve +18 konuşmalar vardı artı olarak mesajlardan sigara içtiğimi öğrendiler telefonumu ve bilgisayarımı elimden aldılar. Şuan babam bana çok soğuk davranıyor, 15 yaşındayım...
  13. L

Kuzenim neden böyle yapıyor?

Arkadaşlar merhaba benim yaşıt bir kuzenim var çocukluğumuzdan beri hep beraber oyun oynarız beraber dışarı çıkarız. Neyse yani çok samimiydik. Son günlerde değişti birazcık oyuna çağırmıyor mesaj atmıyor eskiden komik bulduğu videoları banada atardı şimdi atmıyor bende ona sen en çok kimle...
  14. L

gece oyun oynarken yan odaya ses gitmemesi için ne yapmalıyım

beyler yan odamda annemle babam yatiyo gece oyun oynarken sesime uyanıyorlar sesin yan odaya gitmemesi için ne yapabilirim
  15. L

Yeni bilgisayar alındığında ne yapılır

windows 10 a alışığım bi süre w10 kullanmaya devam ederim
  16. L

Yeni bilgisayar alındığında ne yapılır

Arkadaşlar https://www.gencergaming.com/adeo bu bilgisayarı aldım internetten bios ayarları bios güncellemesi falan anlamıyorum nasıl yapabilirim?
  17. L

Kuzenim dine küfür ediyor

Bugun kuzenimin parmağı kırıldı Allahın sopası yoktur
  18. L

Ya kanka günahlarını nasıl affettirebilir onu söyle sanki kuzenim değilmiş gibi geliyor böyle cidden kendisini 24. Kattan atmak istiyorum ya
  19. L

İbrahim kim
  20. L

Merhaba kuzenimle cs oynuyorduk ölünce senin dinini kitabını diye küfür etmeye başladı sürekli öyle küfür ediyor kendisi 13 yaşında ne yaparsa günahları affedilebilir?
Top Bottom