Arama sonuçları: *

1. Mehmet Arda Tekin

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIGI

benim api keyimi alan bot hesap ile dolandıran sahsın profil, konusma gecmisi, bana attıgı linki ve botun hesabının her detayını steam destege yazdım her sey ortada sence cözüme kavusurmu
  2. Mehmet Arda Tekin

bir anlık dalgınlık api keyi nasıl aktif hale getirdiler hala anlayamıyorum api kapalı oldugu icin ve mobil onay aktif oldugu icin pek dolandırılmaya takayı takmıyordum
  3. Mehmet Arda Tekin

koskoca steam acıklara bak kafayı yersin ya deliricem
  4. Mehmet Arda Tekin

api keyim kapalıydı takasdan sonra kontrol ettigimde gözlerime inanamadım api key acıktı hemen kapattım ama nafile sifremi hemen degistirdim artık nasıl bir sisteme sahiplerse siteye kaydolurken api key aktif hale gelmis steamden banlanırmı bot, banlansa bile karambiti bana geri vermezler diye...
  5. Mehmet Arda Tekin

panikle actım
  6. Mehmet Arda Tekin

arkadaslar birsey sormak istiyorum bilginiz varsa ve cevaplarsanız beni sevindirirsin piyasa degeri 1000 bin dolarlık gece karambiti dmmarket üzerinden satısa koymak istedim takas teklifi geldi ama süphelendigim icin tekrardan tüm takasları iptal ettim ama benim iznim olmadan ard arda 2. kez...
  7. Mehmet Arda Tekin

DONANIM ARSIVI-GT2 sistem alanlar

Hiç sorma ilk bilgisayar almışım değil ama her seferinde aynı durum heycandan uyuyamıyorum 🤣
  8. Mehmet Arda Tekin

DONANIM ARSIVI-GT2 sistem alanlar

Sistemi alanlardan , kargoya verilen varmı hangi aşamada
Top Bottom