Arama sonuçları: *

1. M

Ders Çalışamama Sorunu

S*gara içmiyorum hocam
  2. M

Ders Çalışamama Sorunu

Okulda sınavlara çok iyi çalışıyorum ve çok iyi notlar alıyorum fakat konu üniversite sınavına iyi calısamıyorum tyt netim 60 ve ayt calısmaya baslamadım.Stresten kendimi bitiriyorum.Herhangi bir psikolog yada psikayatriye gitmedim.Kendi Kendimi strese sokuyorum ne yapmalıyım?(Çok kötüyüm...
  3. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Notun baya yardımcı oldu teşekkür ederim abi rehavete çok kapılan biriyim çevremdeki insanlar aşırı derecede dersten uzaklara gittikleri için her zaman kendime göre değerlendiricem bundan sonra 1693953144 Abi doğru diyorsun valla hayatın gerçekleri bu ben bu gerçeği de göz önünde bulundurarak...
  4. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Ne bileyim kendin bence inançlı olarak bir güzel meslek tutturmussun.Ve kendine inancın yuksek ama genel olarak kötümsersin yani senin kötülemek amacıyla söylemedim yanlış anlama
  5. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Tamamdır hocam 1693949667 Reis biraz celisiyon ama
  6. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Tamamdır bende kaydettim
  7. M

Çalışmaya geç mi kaldım

😱 1693944572 HADİ BERABER KAZANİCAZ ULANN
  8. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Abi valla ciddi be :D 1693944411 11. Sınıfım iyi 95 dönem ört ile bitirdim de tyt her zaman önyargılıyım
  9. M

Çalışmaya geç mi kaldım

Yaz boyu abuk subuk çalıştım.Tyt netim 50-60 bandı arasında hedefim ilk 20 k çalışmaya geç mi kaldım?
  10. M

11.sınıfım genel ortalamam iyi ama...

İlk başta Hocam ea geç dediniz de sonra neden böyle dediniz merak ettim yoksa rakip mi eliyorsunuz :o(!)
  11. M

LGS 401 puan hocam 1685885869 Adamsın.
  12. M

Hayır Anadolu Lisesi.(Hocam hakaret sayıyorum.)
  13. M

İyi mi hocam nasıl buluyorsunuz?
  14. M

Tamamdır hocam.Bu arada fizik için kanal öneriniz var mı ?
  15. M

Hocam kötü bence.Birde bir şey sormak istiyorum herkese ben 11deyken arada tyt mata basladım ilk 12 konuyu pata küte bitirdim ama soru anlamında fazla bir şey yapamadım.Tyt matda problemlerden mi yoksa sıfırdan mı baslayayım
  16. M

Tyt temelim yok :/.Ayt ise var ama denemelerde (özellikle fizikte) hayatımda ilk defa karsılasmısım gibi sorularla karsılasıyorum.Diş hekimliği istiyorum 1685882812 Tyt netim en kötüsü 55 en iyisi 70 yani aşırı kötü
  17. M

evet özellikle fizikte matda tökezliyorum
  18. M

Genel ortalamam 97 ama denemelerde tökezliyorum her ders acısından ne yapmalıyım ve yaza gireceğiz hemde çok strese girdim tyt temelimde yok yardımcı olursanız sevinirim.(Sayısalım)
  19. M

Lisede belge almam için maksimum devamsızlık kaçtır?

Özürlü 17.5 özürsüz 3.5 gün devamsızlığım var.Daha kaç gün hakkım var belge hakkımı kaybettim mi yoksa? Yardımcı olursanız sevinirim
  20. M

Faceit steam kod alma

Faceit 50 tl steam kod lacam stokları olurmu
Top Bottom