Arama sonuçları: *

1. MsiBoss

Yazılılar Hangi Konulara Kadar Olucak ?

Boşver okuyup napıcan memlekete çöpçüde lazım
  2. MsiBoss

Şuan bitcoin alınır mı?

Alınır bitmiyo
  3. MsiBoss

Ateistler Neden Saygısız?

Genelde konunun altında suçlamaya marus kalan ergen özenti gibi Ataist arkadaşlara yazan asıl kendileri saygısızlık yapan sözde müslümanlara selam olsun
  4. MsiBoss

Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirdiniz?

Attığımız oyları kimler görebilir
  5. MsiBoss

40 TL altı VR gözlük

Arkadaşa katılıyorum bende şok marketten 35 liraya almıştım sadece kafana boş ağırlık yapıyor
  6. MsiBoss

Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirdiniz?

Okulda başarılı olan öğrencilere ryzen 3600 dağıtsalar bütün öğrenciler takır takır ders çalışır herkes ona oy atar
  7. MsiBoss

donanım arşivi çekiliş hakkında

Nerden çekilirse çekilsin çekiliş sonunda kontrol edilcektir. Böyle bir konu açmak pek etik olmamış
  8. MsiBoss

Doları nasıl düşürebiliriz

Yatak altı dolarlarımızı mikser makinasına sokarak bir youtube videosu çekilebilir. Millet teşvik edilir ve dolarlar piyasadan çekilir ya da patates üretimi
  9. MsiBoss

Her videonun altına yazdığın instagram nicki aynı youtube kanal ismi yazacağından dolayı sen milletin hakkına girmiş oluyon en azından başka youtube hesaplarıyla izle hem video izlenmesi artar hem gerçek çekiliş hakkın olur
  10. MsiBoss

Her hesaptan ayrı ayrı izlemen gerekli ne kadar çok izlersen o kadar şansın artar
  11. MsiBoss

Corsair Air flow Destek

Aşırı masum bir soru olur tabii ki merak etme :D:D:D:alien::D
  12. MsiBoss

Zoom Şifre girmiyor Yardım

Şifremi unuttum diyince nelwr karşına çıkıyor arkadaşların sana davet atabiliyor
  13. MsiBoss

Silver oldum cokmu geç oldum

1 haftada olduysan yarı mesajın bu konu gibi boştur.
  14. MsiBoss

Forum un kralı Rambo hakkında bilgi

Forumun kralı arkasına bakmadan gidiyorsa benim kralım olamaz yolu açık olsun
Top Bottom