Arama sonuçları: *

1. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Son bir şey sormak istiyorum daha önce çektiğim 500 doların şimdi vergi işleri ile ilgili şirket kurma vb yaptığım zaman ve bildirdigimde bir ceza ile karşılaşır mıyım?
  2. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Böyle cevaplar geldikçe kafam karışıyor yani bu vergi olaylarına bulaşmam gerekiyor mu yoksa ses etmeden devam etmek daha mı mantıklı
  3. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Öyle yapacağım
  4. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Mimari projelerde çizim yapıyorum
  5. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Çok teşekkür ederim
  6. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Peki ilk seneden sonra kazancım ödeyecek kadar olmaz ise şirketi kapatsam veya kapatabilirmiyim bir ceza vb olurmu bağkur ödemedede
  7. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Nasıl yani tam anlamadım yaşım 19
  8. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

500 dolar civarı ama değişiyor biriktirip çektiğimde oluyor
  9. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Ve ek olarak mükellef i çok tavsiye ediyorlar şahıs şirketi diğer işlemler için kafam karışık normal muhasebeci ile mi çalışmak mantıklı yoksa mükellef ile mi calismak? 1723025272 Baktım genç girişimci desteği hala devam ediyor 19 yaşındayım ve yararlanabilirim diye düşünüyorum peki dediğim...
  10. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

Aylık 7-8 k mı olacak birde sürekli bir işim olmadığı için kazancım bittikten sonra şahıs şirketi kolayca kapanıyor mu?
  11. RickyQuaresma

Fiverr da vergi kesmek

2022 de fiverr hesabımı açtım ve bu yıl düzenli denecek kadar para kazanmaya başladım. Sonra vergi konusu aklıma takıldı. Daha önceden 1000$ kadar para çekmiştim 2 yıl biriktirip. Şimdi biraz daha iyi kazanıyorum ve parayı çekmeden önce vergisinin ödemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Genç...
Top Bottom