Arama sonuçları: *

1. S

tavsiye lazım ne yapabilirim

arkadaslar selam bende google play yuzde 95 indirim var kullanmak istiyorum ama tek sıkıntı 12 saat kalmıs olması ben brawl stars oynuyorum 2 hesabıma geldi 95 indirim kullandım diğerini kullanamadım elimde kaldı mail yeni değiştirdğim için değişmiyor bunu bir sekilde tutmanın yolu yada farklı...
  2. S

Tronixte para çekme hakkında sorum

Arkadaşlar selam tronixteki paramı tonkeepera atıp oradan banka hesabıma atabilirmiyim
  3. S

Türkçe'de yanlış yazamıyorum

nolcak ergen kekolardan olmak istiyorsan devam et ama bence bu ozelliğin cok guzel eskiden benimde iyidi ama maalesef bende yok ve cok uzulmustum inan bu sey sana medenilik kattıgı için istedediğin tarzlardan daha cok sevilirsin (bence)
  4. S

Türkçe'de yanlış yazamıyorum

yanlıs anlamada bu kadar iyi bir ozellikten kurtulmak istiyorsan diyecek laf yok
  5. S

Herkese selam acil bir cevap lazim

3 2 dedi ve Tam arayacakt kapandı 1718926849 15 dk dirbgelmiyorlar herhalde artık gelmezler sence
  6. S

Benim şarj olmadı için direk kapandı ve geçmiş aramalarda gozukmuyor
  7. S

Arkadaşlar selam benim tel infiinix bilen bilir 30 saniye geri sayar yanlisikla 3 saniye kala sos araması yaptım ve o sıra tel kapandi geçmiş aramalarda bişe gözükmüyor bişe olur mu
  8. S

Arkadaslar sizden cok acil bir yardım istiyorum (GMAİL)

kk kod gelmiyor kod yardım kaldım ortada benim epic hesabım var cok değerli o yuzden cırpınıyorum
  9. S

Arkadaslar sizden cok acil bir yardım istiyorum (GMAİL)

arkadaslar merhaba ya ben şimdi steam hesabıma girecektim onay kodu istedi gelmiyor sonra mesela ornek vereyim coc oynuyorum hesaba girmek için bakıyorum kod gelmiyor 15gb sınır varya onu astım sonradan temizledim suan 14 gb yerim var ama ona ragmen gelmiyor ya ets 2 alacaktım indirime girmis...
Top Bottom