Arama sonuçları: *

1. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

bu öyle bir konu değil ama neyse.
  2. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Sizi ilgilendirmez. Saygı çerçevesinde konuşalım demiştim.
  3. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Anladım ama dediğim gibi olurda yazan olursa yazar. Burası konu dışı. Teknoloji forumuysa sadece ilgili konular açılsın. Konu dışı diye bir kategori var sonuçta. Bunu da ben yapmadım buyrun admin beylere yazın dileklerinizi.
  4. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Muhabbet olur diye açtım öyle yani size boş geldiyse yazmayın. yazmak isteyen yazar dursun kenarda konu.
  5. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Evet beyler varsa bayanlar; Yaşadığınız birliktelikleri olduysa sevdiğinizi, yaşadığınız ayrılıkları anlatın. Bunu anlatırken genel saygı ve sevgi çerçevesi içinde konuşalım lütfen. Konuşamayacak olan varsa ya da yaşı küçük henüz yaşamamış olan varsa yazmasa daha doğru olur.
  6. Theadora

Bu forumda üniversiteli yok mu?

@muhammetsaglam kardeşim bak senin yazdığını kopyala yapıştır yapıyorum ''Şey yazmışlar. ''sjsjsjsjs @x_berfinsu_xq kanka bizde yapalım sjsjsj'', ''Hep kadınlara mı olacak biraz da erkeklere olsun ksksksksksksjsjs'',''Sevdiğim erkeğe yapmak istediğim asdadsadsadasdsa'' gibi çok saçma yorumlar...
  7. Theadora

Kardeşim arkadaşa suçlu demedim yine söylüyorum. Bak kendini bir kadın yerine koy bütün gün gördüğün erkeklerin süzen bakışlarından rahatsız olduğun, senin hakkında atıp tutan insanları belki taciz edenlere katlanıyorsun. kafanı dağıtmak için geliyorsun arkadaşın konu başlığını görüyorsun. Ne...
  8. Theadora

konunu tam okumadım dediklerinin başını okudum bilmediğini medyadan gördüklerinle konuştuğunu gördüm. Bu yüzden burada örnek verdim. Yaşına ve okuluna bakarak olgunluk seviyesi ölçemem konu başlığım hatalı. Bunu kabul ediyorum ve tekrar söylüyorum. 1620753816 Konu başlığın hoş değil...
  9. Theadora

peki
  10. Theadora

arkadaşım mevzu bilgin değil. Mevzu saygı. sevgi. Önce bundan konuşalım.
  11. Theadora

Haklısın olabilir. Konu başlığı için üzgünüm aklıma direk o geldi diyeyim. Kusura bakmasın küçük arkadaşlar ama burada dikkat çekeceğimiz yer @majorw0w dediği gibi saygı sevgi.
  12. Theadora

Burada yaşça büyük insanların rahatsız olduğu noktayı bir görün istedim. Çok fazla alay dalga konusu dönüyor. dönmemesi gereken yerlerde. eğer siz kendinizi eğitmezseniz bu gerçekleri zor öğreneceksiniz. Saygı sevgiyle kalın insanlarla lütfen öyle konuşun. Zor zamanlardayız bunun farkında...
  13. Theadora

evet arkadaşlar olgunluk başla insanla alakalı haklısınız. Burada kimse aşağılanmadı. Soru sordum niye önemli konuların altında dalga geçiliyor? ciddiye alınmıyor bunu öğrenmek istedim. 35 yaşında hala ergen olan insan var hep olacak. ama soru basitti sordum medeni bir şekilde burada tartışıyoruz.
  14. Theadora

Bi konuya denk geldim kadınlar ölsün diye bir şey yazmış arkadaşın biri konuşmalardan falan belli abicim yaşı küçük oldukları. Burda feminizm bilmeden feminizm savunanları falan gömmüş de arkadaş. Medya ağzı ile doluyor çocuklar doğru yanlış mı diye bakan yok. Az araştırıp da öğrenseler keşke...
  15. Theadora

işte bu işte bu :D
  16. Theadora

tahmin ediyorum. Abi yazın ya şimdi yaşı küçük arkadaşlar falan yanlış anlamasın da kanları kaynıyor her konuya bodozlama atlıyorlar. Bi sakin duran yok valla. Asıl siz yazın da şu forum bi güzelleşsin be
  17. Theadora

kurtarmaz kardeşim be az daha yaşayın olmaz mı? :d
  18. Theadora

ya kral iphone konusunda bi dikkatimi çekmiştin yine sen yazdın ilk :d 1620751005 sanırım evet ya
  19. Theadora

Genel olarak bu konuyu gören herkes cevaplasa iyi olur. Yorumları falan okuyorum yaşları gerçekten düşük gibi geliyor DA kitlesi liselilerden mi oluşuyor? Mantıklı konuşan çok az insan var gibi geliyor. Üniversiteli ya da yetişkin insanlar konulara girmiyor mu?
Top Bottom