Arama sonuçları: *

1. T

Bu Hattı Açtırabilirmiyim(Çözüldü)

Vodafone
  2. T

Bu Hattı Açtırabilirmiyim(Çözüldü)

Merhaba arkadaşlar benim bir tane hattım vardı iptal oldu kapandı ve tekrar açtırmak istiyorum e devlet'te abonelik bitiş tarihi 20/12/2021 olarak gözüküyor şuan bulunduğum yer köy olduğu için bayiye gidemiyorum açtırabilirmiyim aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi ?
  3. T

Papara Komisyon Hakkında Yardım Eder misiniz

Malesef benim banka hesabım yok Başka birinin banka hesabından gönderilmiyormuş mecbur ATM üzerinden yatırmak zorundayım
  4. T

Malesef yok 😔
  5. T

Tamamdır teşekkürler
  6. T

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce papara black kart aldım ve benim banka hesabım olmadığı için ve başka birinin hesabıyla para atılmıyormuş ve bende babamın kartından 700 TL çekip ATM üzerinden yatırmak istiyorum ve bulunduğum yerde sadece Ziraat Bankası,işbankası,halkbank ve Denizbank var başka yok...
  7. T

Yeni gözlük aldım yardıma ihtiyacım var

Teşekkürler hocam iyi günler 1660490882 Aynen mavi ışık filtresi varmış yukarda arkadaş belirtmiş ilkten korkmuştum yanlış gözlük aldım diye
  8. T

Teşekkürler iyi günler 1660471973 Teşekkürler hocam iyi günler
  9. T

Tahminen ne kadar sürede alışılır dünden beri takıyorum ama gözlüğün çerçevesini görüyorum Kısa sürede alışmak için ne yapmak gerekir
  10. T

Işığa tuttuğum zaman pembe mor karışımı bir renk oluyor
  11. T

Merhaba arkadaşlar yeni gözlük aldım 2 gün oldu daha alışamadım Gözlüğü takarken çerçevesini görmek normalmi Birde beyaz yerlere bakarken mesela beyaz tişört kenarları sarı gibi ışık oluyor nedeni nedir şimdiden teşekkürler
Top Bottom