Arama sonuçları: *

1. A

Gece yatmadan yemek yemenin erişkin boya etkisi var mı?

Tamamdır teşekkürler
  2. A

1.5 saat önceden yemek zararlı olur mu acaba? Şuan tamamen bıraktım zaten ama geçmişte genelde yatmadan 1-2 saat önce yiyordum. Yediklerim de zaten sütlü tatlılardı sindirimi kolay olmaz mı? 1721685232 Ve büyük çoğunluğu genetikse bu durumda o kadar fazla etkilemeyebilir zaten beslenmem uyku...
  3. A

Neyse teşekkürler
  4. A

Azarlamış gibi göründüysem özür dilerim estağfurullah ne azarlaması. Kaç cm civarı etki edebilir max bir fikrin var mı?
  5. A

Ben de onu soruyorum yatmadan önce yemeyi kesmemek uzamayı ne kadar etkiler
  6. A

Kalıcı dişler çıkmadan bıyık çıkabilir mi?

Teşekkür ederim baba tarafı da anne tarafı da baya kıllı onun etkisi var olabilir. Zaten babamın da sakalı lise 1 lise 2 civarı çıkmasına rağmen lise 4 ile üni 1 de boy atmış
  7. A

Ergenliğe erken giren bir insanın 14 yaşında dişinin çıkmaması çok olağan gelmiyor. Zaten gençlerde bıyık, kıllanma vs. bu yaşlarda olur diye biliyorum. Belki kemik yaşı geridir. Zaten boyu da yaşıtlarından az şuan
  8. A

Merhaba arkadaşlar. Bazı sitelerde okuduğum kadarıyla gece yatmadan yemek yemek insülin hormonunu çalıştırıyor ve bu durum büyüme hormonu salınımını engelliyor. Yaklaşık 2.5 senedir yatmadan küçük bir tatlı yer öyle yatarım. Bu durum nihai boyumu etkileyecek kadar önemli bir durum mu acaba?
  9. A

Merhaba arkadaşlar. Benim 14 yaşında bir kardeşim var. Kardeşim bütün süt dişlerini 4-5 ay önce döktü ve kalıcı dişleri hala tamamen çıkmış değil. Fakat buna rağmen ergen bıyığı diyebileceğimiz bir bıyığa sahip. Aynı zamanda kol ve bacak bölgesinde de gözle görülür bir kıllanma var. Böyle bir...
Top Bottom