Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Torrent veya crackli oyun (çözüldü)

steam üzerinde beğenmedim diyerek iade sağlayabiliyor muyum? 1589380139 Aradığım cevap buydu. Eskiden hatırladığım kadarıyla crack'liyse oyun o crack sürümündekilerle oynanıyor diye hatırlıyordum. Teşekkür ederim.
  2. B

Arkadaşlar bende onca kişinin yaptığı bir oyunu hakkıyla alma taraftarıyım, amacım sadece denemek. Sorduğum soru ise belli, bu oyunlarda benim indirdiğim versiyonu indirenlerde bir online deneyim gerçekleştirebiliyorum değil mi?
  3. B

gamepass 3 aylık hediyem var şu an açtım ancak istediğim oyunlar maalesef yok. Rainbow Six 8, RDR 2 gibi oyunları almayı düşünüyorum ama beğenmezsem veya oyunun mekaniğini beceremezsem direk eleyip beğendiğim oyunları satın alacağım. Ah bi demoları olaydı.
  4. B

bazılarında virüs oluyor da zaten orjinalini alacağım sadece oyunun oynayışınıı test etmek için repack denemesi yapacağım. Oyunun online sunucusuna girebiliyor muyum onu merak ettim.
  5. B

Arkadaşlar korsan oyunu ben de oynamak istemem. Özellikle sistemimi riske atmayı hiç istemem. Ancak almak istediğim bir kaç popüler oyun var ve kafamda 5-6 oyundan en ucuzu 110tl. Hal böyle olunca demo indireyim dedim öyle bir eklentisi de yok. Deneme amaçlı olarak giriş yapmak istiyorum ama...
  6. B

Yardım Youtubede başka ülkelerin trendlerinae bakmak

Bu daha kısa bir yolmuş. Bilgi için teşekkürler.
  7. B

Yardım Youtubede başka ülkelerin trendlerinae bakmak

VPN kullanarak bunu sağlayabilirsin.
Top Bottom