Arama sonuçları: *

1. oz_hrn

Aynı Anda iki Lisanas

İki tane lisansa kayıtlı olabilme şansımız var mı? Birini donduracağım.
  2. oz_hrn

KAYBOLAN DOSYA BULMA

Kardeşim bilgisayara bağlı harici diske direk keserek atıyor. Daha sonra nasıl ediyorsa bunu siliyor. Bilgisayar taratıyorum ama telefondan geri getirme şansımız var mı
  3. oz_hrn

TELEFONDAN PDF İLE DERS ANLATMA

Arkadaşlar üniversitede bir hocamız hazırladığımız konuyu video çekip PDF üzerinden anlatmamız istiyor ama benim laptobum arızalandı bunu telefondan nasıl yaparım. Hem kendimi hem de PDF gözükecek şekilde ders anlatmam gerek bunu kaydedip hocaya atacağım
  4. oz_hrn

Deprem Bölgesi Isınma

Arkadaşlar deprem bölgesinde evimizde tahmini 2 hafta kadar doğalgaz olmayacak. Bu yüzden bende güneş enerjisi ile çalışabilen hem fiyatı düşük hem de ısıtma için kullanabileceğim bir sistem hakkında fikri olan var mı? Bakiyem=1250 TL burs param
  5. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Hocam şu an saçlarımı Aralık ayından bu yana uzatıyorum saça şekil verebileceğim kadar uzun lakin saç çok kötü duruyor cansız dağınık şekilsiz duruyor
  6. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Yani tamamen 3 e vurdurup mu uzatayım
  7. oz_hrn

Saç uzatma tavsiyesi

Arkadaşlar saç uzatmak istiyorum Aralık ayından beri saçımı kestirmedim lakin çok şekilsiz bir durumda sizce saç uzatırken önce saçımı tamamen eşit bir şekilde kestirmelimiyim. Değilse hangi bakım ürünlerini kullanabilirim
  8. oz_hrn

ONLİNE ÖDEME YAPARKEN KARTIN BLOKE OLMASI

Online ödeme yaparken mesaj geç geldi bende işlemi tekrarladım bu sefer de eski şifre gelmiş 3 defa yanlış girdim. Kart bloke oldu nasıl açacağım?
Top Bottom