Arama sonuçları: *

1. P

Kürşat hocam adamdır

Ne zaman bir konu açsam ila bir şerefyoksunu gelir bana ters cevap veriri ama kürşat hocam en iyi adamdır
  2. P

Hocam askerde bülügü kontrol ediyorlarmı

ya hocam ondan degil bi akrabadan duydum neder sertce girşiyon
  3. P

Hocam askerde bülügü kontrol ediyorlarmı

gerçekmi
  4. P

Onedrive kulanmayın kulandırtmayın

onedraive kulanamamın sebebi eski doslayarım kaybloması önlemek 100 gb aldım doldu baktım sitelere bile girmeye izin vermiyor ila yükseltmek zorundasın 10 mb dosya indiriken bile 7 saaT gösteriyor kafayı yedirti bana
  5. P

aga elimde gmail var delirdi galiba

Ndndmdkdkdmd vala aynısı
  6. P

ben item satıştan minecraft hesabı almak hesap bana eposta vermek ben epostayı safe zona taşımak hesabın sahibi 2 yıldır hesabı geri almaya çalışmak iyi günler Türkçemeal.comtr
  7. P

400tl gamepad önerisi

https://www.amazon.com.tr/Oyuncu-Mousepad-Klavye-I%C5%9F%C4%B1kl%C4%B1-80X30cm/dp/B09JGM4342/ref=sr_1_8?adgrpid=122519971360&dib=eyJ2IjoiMSJ9.DSN-zth8RthFXfTG9IMM3kJrWSirL3z51epcVT31ZKFkZe8f04rctMODQErhoiarKHtk27vbyM6xi9Pbles_eQAU0wVp86THDoLYZnjP_S_urAGM1RMY5A8DUeKnQZ18QNKrRGIhnqj8TkOdZy1VO11bLbh...
  8. P

hidayeteren diye bi gamil minecraft hesabı almıştım hesap çalınmasın diye güvenlige koydum 1 degil 2 degil 4 degil milyon tane oturum açma istegi geldi dedim acaba çocuk delirdimi kafayı sıyırıtımı eyre gmail sahibi burdaysa ona teslim edebilrim (LAN UYANIK GMAİL SENİN DEGİLSE YÜRÜ ) ufak bir...
  9. P

Bu konunu bilgisyardan hiç anlamayan anlayan ve şahıslar için sadece tıkla

yalan söyledim fğpdskfsdgğdsg yamiyacam
  10. P

Bu konunu bilgisyardan hiç anlamayan anlayan ve şahıslar için sadece tıkla

pekala konuya hoşgeldin 3 senaryomuz var 1 zengin 2 orta 3 fakir eyer zengin yada orta durumlu isen sıkntı yok ama fakirsen 2 seçenegin var ya mahaledeki bilgisyarcıya gidip 1000 pc toplatırsın yada chatgpt ile 1000 idarelik ibr pc toplarsan chatgpt seçersen sıkıntı yok ama mahaledeki pc...
  11. P

sakin olun azıcık la

Buyur memati usta
  12. P

sakin olun azıcık la

Abo polat abi sakin
  13. P

sakin olun azıcık la

Adının hakımı veren 2. Güzel insan
  14. P

sakin olun azıcık la

Tam diyodum nerde sen geldin hoşgeldin adının hakını veren güzel insan
  15. P

sakin olun azıcık la

Güzel yaşını bilmediğim abi liseyi bitirdim
  16. P

sakin olun azıcık la

herhan gibi bir konu açsam hiç şaşmaz ila birisi hardcore girişir olm nedenle ben buradaya gitsem kedi aldım yazsam ila birisi sinirli şekilde girişir olm amacınız ne sakin la moderatörler bile sinirli admine yazıyorum yazma LAN diyo napaiyim postamı göndereyim ila
  17. P

Airsoft oynama yaşı düşürebilirmi ?

Aga bana göre x ve y kuşağı herşeyi 18 sonra yapılabilcegini söylüyor çok saçma ben şahsen bu genç yaşlarımda eglenmek istiyorum 18 nerde nasıl olacagım beli degil neyse konuya dönelim bir imza kapanyası başlatsak 18 yaşını 15 yada 16 düşürebilirmiyiz
Top Bottom