Arama sonuçları: *

1. X

Nike ürün orijinalliği nasıl anlaşılır

Mail attım siteye bana %100 orjinal ürünler dedi isterseniz markayla iletişime geçip sorabilirsiniz dendi icim rahatladi
  2. X

İstediğim renk kalmamıştı ve numarası da küçüktü niketaki rengin bende burda görünce aldım
  3. X

Ben sneaksup tan 415 TL'ye Nike Air Max 200 ayakkabı aldım baskilarinda falan tasma yol numarasını aratınca Google da çıkıyor ama bir videoda içinde QR kod yoksa çakma olduğunu söylüyor benimkinde de QR kod bukunmuyor çakma mıdır acaba?
  4. X

HDMI TO VGA 144HZ DESTEKLER MI?

NEYSE
  5. X

COK ESKI BI MONITOR 150 HZ YAPTIM LAPTOP MONITORU 75 HZ BELKI ISIME YARAYABILIR BU MONITOR DAEWOO L1711MN
  6. X

75 Tİ 150 YAPTIM 150DEN SONRASINDA DA SIYAH EKRAN VERDI 150 DESTEKLIYOR MONITOR AMA 1594668017 LAPTOP KULLANIYORUM VE BENIM ESKI MONITORDE HDMI GIRISI YOK
  7. X

VGA DESTEKLEMIYOR AMA HDMI TO VGA DESTEKLER MI 144HZ?
  8. X

STEAM VE EPIC GAMES HESAP SATIŞI

cok dusuk bı mevlaya satıyorum ancak alan yok...
  9. X

cok karısıkmıs forum ya dha nereden konu acacagımı bulamadım.. neyse
  10. X

Burdan satış yapmak yasak değil mi? Veya böyle satış yapılan bi forum var mı?
  11. X

Steam ve epic games hesabımı satmak ıstıyorum

oyle bırı paraya satsam alırlar mı sence? daha once hıc satıs yapmadım da
  12. X

Steam ve epic games hesabımı satmak ıstıyorum

epıc games oyunlar toplam 1.5k steam oyunları fln toplam 800tl ben ıkısını bırlıkte satıcam kaca satmalıyım sızce bakmak ısteyene steam hesabını ve epıc hesabını atarım 1594388641 aklımda 600tl gıbı bı malıyet var cs de 600 saatım var 2 madalya rank keleş
Top Bottom