Arama sonuçları: *

1. Y

Aranızda ailesi hiç tatile gitmeyen var mı?

buraya birkaç şey yazdım ama sildim ne bizde anlayacak akıl var nede anlatabilecek hal var umarım daha iyi günlere çıkarız
  2. Y

Avuç içinde kırmızı benekli lekeler

forumda tıp ile alakalı konular yasaklanmalı bu iş iyice çığırından çıkıyor
  3. Y

bim ve migros çağırdı hangisine gitmeliyim

ya sus artık be sus insanlar senin safsatlarını dinlemek zorunda mı keni hayatını kendi düşüncelerine göre düzenle yobaz
  4. Y

Hocam bir ev var kiraya verdik aylık kirasi 1500 tl

valla fazla bile yardım etmişsizniz 4 sayfa suriye ev verip iyilik diyene her şey hak zerre üzülmedim imkanım olsa ne ev ne iş veririm vereni de kınıyorum
  5. Y

Sizce karma eğitim kalkmalı mı?

:D forumda açılan konuya bak bazı şeyler kesinlikle tartışmaya kapalı olmalı birde bence diye fikir belirtenler var ilginç bir toplum olduk
  6. Y

Emekli maaşa yapılan zam yüzünden ak parti seçmeni tepkili

OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH...
  7. Y

Ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin

kaç para attı
  8. Y

Disipline Gittim Ne olur ?

rez sonucu bekliyorum tam amerikan lise dizisi tadında umarım sonu iyi biter
  9. Y

Babama notlarımı nasıl açıklayabilirim

reis 33 ortalama yapmısşın foruma yazıyorsun bana sorarsan üniversite sınavına kadar ne bu foruma ne de internete ders dışında girme bile baban da ne derse haklı açıkalyacak bir tarafı yok
  10. Y

Yurttan ayrılmak istiyorum tazminat öder miyim ?

ÖDETİRLER
  11. Y

elimde bir miktar para var dolar bazında nasıl değerlendirebilirim

elimde dolar bazında bir miktar para var dostlar günlük %0.1 dahi kazanç olsa değerlendirmek istiyorum ciddi cevaplarsanız sevinirim.
Top Bottom