Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

Caddy alınır mı 2.0

DSG en sorunlu şanzımanlardan birisi ancak memnun olan da çok. 2015 Model B6 Süperb'imiz var 1.6TDİ 105BG'lik eski motor, 7 ileri DSG. 128K km oldu daha tık yok çok şükür.
  2. Ömer Murat KARACA

Cherry Tiggo 8 mi Togg mu?

Togg'a muhalefet olsun diye demiyorum ancak ben malzeme kalitesini ŞAHSEN beğenmedim. Yine göğüs ve kapılar idare eder de özellikle direksiyon ve düğmeler Egea'dan hallice. Uzun yolda da istasyon sorunu yok ama şarj süresi sorunu var maalesef. Cherry'nin de geleceği tartışmaya açık ve geri...
  3. Ömer Murat KARACA

🟢 FİAT, EGEA'DA %10 İNDİRİM KARARI ALDI!

900'e 1.3 multijet kesinlikle iş görür. Alabilene hayırlı olsun 🙏
  4. Ömer Murat KARACA

Max 1 Milyon Bütçe İle Araba Öneriniz Var Mı?

O bütçede 2015 eski kasa, en dolusundan düşük KM'li hatasız SüperB alırsınız. 17-18'ler hem boş, hem boyalı hem KM'si yüksek olur 1 milyon bütçede.
  5. Ömer Murat KARACA

D segment araç önerisi

Skoda Süperb. Namı Diğer Çin'in uzun Passat'ı😁
  6. Ömer Murat KARACA

Binlerce togg satılmış bunlar nerede? trafikte seyir halinde hiç göremedim

Antep'te her gün görüyorum. Hatta 2 gün önce akşam önümde Togg yanladı😃 ben de sizin aksinize park halinden çok trafikte hareket halinde görüyorum. Işıklardan ışık hızında kalkış yapan, yanlayan bir sürü Togg'cu var
  7. Ömer Murat KARACA

1m bütçe aile arabası önerisi

En sonki sıfır cümlesi yoktu ben yorumu yaparken🙏 Sıfır olarak bilemiyorum hocam, şuanki ekonomide egea gibi saçma sapan araçlara milyon dökmek içimizden gelmediği için bakmadık hiç :( Caddy'yi vs saçma sapan araç kategorisine koymuyorum ancak caddy falan da bize yaramıyor diye bakmadık.
  8. Ömer Murat KARACA

1m bütçe aile arabası önerisi

Hocam BENCE tam aile aracı; Skoda Süperb. En son baktığımda dediğiniz rakama Full paket 1.6 dizel Otomatik 2014-2015 eski kasa (2015'in coğu yeni kasa, o yüzden özellikle eski dedim) alınabiliyordu. Hatasız ve 100-120K KM'de bulunur tahminimce. 2019'dan beri bizde 2015 eski kasa süperb var. 590...
  9. Ömer Murat KARACA

Yardım egea cross street 1.4 mü, otomatik 1.0 taliant mı? (İkiside sıfır.)

Hocam kesinlikle bu ikiliden Egea ancak motor seçeneğini değiştirmenizi öneririm. 1.4 üzer. En azından 1.3 Multijet alabiliyorsanız süper olur. 1.4 cidden sıkıntı performans olarak.
  10. Ömer Murat KARACA

Opel Corsa C için Bluetooth Eklentisi

Orijinalliği bozulur knk ya :(
  11. Ömer Murat KARACA

Opel Corsa C için Bluetooth Eklentisi

Merhaba, 2004 model Corsa C aracımız var. Orijinalliği bozmadan Bluetooth özelliği eklemek istiyoruz. Sadece müzik çalması kâfi. Transmitter'ler çok sağlıklı olmuyor (Gaziantep) boş radyo kanalı neredeyse hiç yok. 107.9'un üstüne de ne araçtaki Teyp, ne de aldığım transmitter çıkmıyor. Araca en...
  12. Ömer Murat KARACA

Maximum 1.2m tl ye araba

Octavia da C segmenti, Corolla ile aynı sınıf yani. Makamsı (D) dememin sebebi malzeme kalitesi, yol tutuş ve yalıtımın iyileşmesi. C'ye göre bu içi genel olarak daha iyi olur. Motorları zaten aynı koyuyorlar. 2021 Octavia yerine 18-19 süperb alırsınız (piyasayı tam bilmiyorum tahmini yıllar)
  13. Ömer Murat KARACA

Maximum 1.2m tl ye araba

Hocam şahsi düşüncem bu bütçede dizel otomatik en dolu paket Süperb-Passat veya İnsignia bakılmalı. 1.2M verip C segmenti araca binmezdim ŞAHSEN. Biraz makamsı araçlara bak derim. 2015 (eski kasa) Süperb kullanıyoruz B-C segmentiyle arasında dağlar var.
  14. Ömer Murat KARACA

Togg yıllık vergisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tek kelime ile saçmalık. Aracın 2-3 senelik vergisiyle 1 senelik araç kiralanabiliyor😂 (tabii ki egea gibi giriş seviyesi bir araç kiralanmış olacak ancak 1.2M cebimizde kalacak)
  15. Ömer Murat KARACA

Hayalinizdeki Araba?

2010 kasa İnsignia OPC😊
  16. Ömer Murat KARACA

1M tl bandındaki arabalar

Hocam sıfır olsun bizim olsun kafasındaysan yeni çıkan Opel Astra'dan alınabilir, 970K full paket liste fiyatı vardı. Biraz daha lüks olsun derseniz 2018-2021 arası Passat-SüperB-İnsignia bakılabilir.
  17. Ömer Murat KARACA

600.000TL CİVARI ARABA ÖNERİSİ

Astra K 1.6 CDTİ veya 1.4T bak derim hocam. 2014-2015 düşünürsen de eski kasa Skoda süperb 1.6 TDI motor 7 ileri DSG ve full+full paket alırsın bütçen dahilinde. 4 koltuk ısıtmaya kadar ne ararsanız var Skoda'da.
Top Bottom