Arama sonuçları: *

1. İCarL

Motosiklet almak istiyorum önerileriniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-km-dusuk-1098734049/detay alınır mı? arkadaşlar?
  2. İCarL

Herkese teşekkürler bu konuyu bilgisiz bir şekilde açmam çok yanlış idi şimdi az buz bilgim var, tip olarak supersport alacağım. Konuda yardımcı olan herkese çok teşekkürler.
  3. İCarL

Arkadaşlar ben bu motorla başlamak istiyorum demedim replica yazıyo bu ne anlama geliyor dedim. Ayrıca tip olarak kawasakiyi örnek gösterdim. Herhalde kararım r25 den yana r25abs otomatik vites 250cc.
  4. İCarL

Çıktık bi serüvene artık.
  5. İCarL

Haklısınız öyle yapacağım.
  6. İCarL

Bütçede babam yardımcı olacağını söyledi. Boy 189 86kg motosiklet olarak hiç anlamadığımı söyledim sadece tipe bakarak seçtim.
  7. İCarL

Sen yazmassan sevinirim 1684145043 Özür dilerim göremedim hemen bakıyorum.
  8. İCarL

Sorununmu var senin ilk kez bakıyorum diyorum burda dalga geçmek yerine bana bilgi verebilirsin.
  9. İCarL

Sağolun.
  10. İCarL

Hocam kusurs bakmayında hevesimi neden kırıyorsunuz dediğim gibi ilk kez sürücem hiçbir bilgim yok lütfen böyle yapmayalım.
  11. İCarL

Hocam bu tip motosikletleri sevmiyorum.
  12. İCarL

Aslında almak hiç aklıma gelmemişti ama sürekli instagram ve yt gibi platformlarda önüme çıkıyorlar. Baya bi merak sardım ilk kez başlicam hayatımda sürdüğüm 2 tekerli tek araç bisiklettir. Bana hem hız değeri yüksek trafiğe çıkabilen uzun yol yapan ve konforlu bir motosiklet önerir misiniz?...
Top Bottom