Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

RKS k-light 250 alınır mı

Rks den ciddi anlamda vazgeçtim o motoru kullanan biri ile iletişime geçerek. Mondial e karşı sıcaktım fakat bu gün bu iki modeli gördüm ve gerçekten beğendim Musatti milanio 250 Musatti KAİ-ZEN Bu ikisi hakkında fikirleriniz nedir ?
  2. Bulkyapanobez

Mondial karşı boş bakıyorum sanki o motordan yüzük hiç gelmeyecek gibi
  3. Bulkyapanobez

2 yıl kadar bile elimde tutacağımı sanmıyorum ama dedginiz gibi cafe racer modele yönelip biraz custom eklemeler yapıp belki hoşuma gidecek bir türe çevirebilirim.
  4. Bulkyapanobez

İlandaki Alacağım motor ilk motorum olacak. Üç motor da birbirinden güzel, fakat düşürme yatırma gibi durumlarda parça tedariği veya 1 yıl sonra satmak istediğimde satabilme olanağı olan motorlar mı?
  5. Bulkyapanobez

Peki öneri ne olur o zaman piyasada gördüklerimin hepsi çin malı çünkü
  6. Bulkyapanobez

Valla güzel motor da çok benim tarzım değil gibi
  7. Bulkyapanobez

Parça bulunabilirligi servisi veya 2. El piyasası nasıl peki ? Markayı ilk defa duydum motor tipi çok hoşuma gitmese de bakabilirim gibi
  8. Bulkyapanobez

2 aydır kuba superlight 200 ile falcon freedom 250 arasında geziyordum ikisinden birini almayı planlıyordum. Dün rks k-light 250 gördüm ve gayet beğendim fakat rks hakkına bilgim yok kullanan var mı? Servisi nasıl parça kalitesi vs ? Veya 180k civarı chopper,cruiser,bobber model motor tavsiyesi...
  9. Bulkyapanobez

(REHBER) KASK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Kaliteli bir şey de şık değil hem kaliteli hem şık olan bir şey var mı nasıl desem daha maskülen görüntülü tarzı. Veya kasklara ekstra bir şey takılabiliyor mu bu yurtdışında Harley sürücülerinde görüyordum püsküllü vs
  10. Bulkyapanobez

Yani daha bakıyorum açıkçası hocam 4-5 aya alacam inşallah. Siz ne kullanıyorsunuz kaç model veya motor hakkında deneyim vs
  11. Bulkyapanobez

Sıfırı bulamadım hocam sanırım satılmıyor. 2. El alacam
  12. Bulkyapanobez

Hocam Superlight 200 almayı planlıyorum buna Uygun tarzı ( çok sportif olmayan ) bir kask öneriniz var mı bütçe konusunda kaska para veririm kaliteli olan bir kaska göre bütçe ayarlayabilirim
Top Bottom