Arama sonuçları: *

1. E

Kullanabileceğim Motorsiklet ler ?

bayide olsa alırım ikinci el fiyatlarda bana nah çeken bir dayı var 1667250390 okulda bile bukadar boş sohbet dönmüyor anasını satayım demeki bilmiyorum kullanabilirmiyim öğrenebilirmiyim kararsız kalmışım dediğiniz motorları sürmedim ama 1 tanesine bindim r25 i bi ihtimal sürebilirim diye...
  2. E

amaç öğrenmek binemyi öğrenmek bindiğim gibi 300+ çıkacak halim yok bende biliyorum okadar üst seviye kullacamayacağımı yorumları okudunmu bilmem ama bence oku yaş okadar önemli değil yaş sadece ehliyet için önemli burda amaç ehlietmi ? öğrenmek boyum fena değil ama kilo bakımından çok zayıfım 3...
  3. E

bu arda 42 ? 1667248986 buda güzel bir düşünce tavsiyen için sağol
  4. E

Ailem zaten baya kötü onu biliyorum ama daha 5k lık bilgisayara para bile vermek istemiyorlar sanki paralarını değil canlarını alıyorum 1.5 yıldır ısrarın sonucu sıkılacağımı az çok biliyorum ama hiç diyse satığımde yeni bir motor alacak kadar param olsun diye yani yoksa bende motora bu yaşta...
  5. E

Hayır egzoz kask korumalık v.s
  6. E

yanında alıpda sonra satabileceğim motorla alakalı bir şey önerebilirmisin acaba? hiç değilse yükseltmede sıkıntı çekmeyeyim 1667248290 hocam çok güzel hayal de para sıkıntısı birde scooter a biniyorum zaten amaç motora alışmak
  7. E

anlamadığım konu niye 18 olduğumda biliyorum 125 lik bir motora ?
  8. E

tişört 250 motor 250k babam zaten cimri zar zor ikna etim boka bastım sıvamak bali istemiyorum yani anlarsın umarım 1667247758 tavsiyen için teşekürler hayırlı geceler
  9. E

trafik bilgim var alınacak motorla trafiğe çıkamam zaten abim scooter de kullanıyorum amacım azda olsa bineceğim motorla daha üst bir seviyeye geçebilmek ama bidaha alınmayacak o yüzden biraz sıkıntı
  10. E

sccooter zaten kullanıyorum
  11. E

kanka bende biliyorum 600 1000cc kullanamayacağımı ama bana alındıktan sonra bidaha alınmayacak bu yüzden biraz pahalı ve kaliteli bir şey alıp hiç diyse yüksek cc lere geçmem kolay olsun diye biraz çaba gösteriyorum 100k motora 150k ekipmana verecek halim yokya?
  12. E

oda doğru abim
  13. E

hocam Allah aşkına yorumlara verdiğim cevapları okudunmu?
  14. E

Motor almayı düşünüyorsam herhalde biliyorumdu demi? trafiğe kapalı alanda öğreneceğim ehliyet aldıktan sonra trafiğe çıkacağım yavaş yavaş
  15. E

bende biliyorum da zaten trafiğe çıkmayacağım trafiğe kapalı park arazisinde öğreneceğim
  16. E

abi zaten ehliyet alamıyorum trafiğe kapalı alanda kendimi olabildğince geliştirmek istiyorum tavsiyen için teşekürler ama bu motordan sonra birdaha motor alınmayacak kafamdaki soru işareti tam olarak bu yani aile desteği olmadan 250 300k gibi dev mevlaları karşılamam imkansız sayılır biraz...
  17. E

abi biliyorum ama sorun yükselmem motor fiyatları gerçekten yüksek ve birdefa bir fiyata alınacak trafiğe kapalı alanda elimden geldikçe gelişmek istiyorum hadi şu andan ihtibaren çalıştım diyelim gene para sıkıntısı çekeceğim bu yüzden kaliteli ve yüksek cc düşünüyorum ama dediğinde doğru hafif...
  18. E

sorun şu olaki alamıyorum yani babam bi seçenek sundu 240k ya kadar alırsın ne alacağın sana kalmış sonra birdaha motora para harcamam dedi zaten ailem binmemi istemiyor çalışıp para kazanmadan motor almak benim için bir hayal olur
  19. E

trafiğe çıkmayacağım zaten amaç 16 ma kadar iyi bir sürücü olmak 16 dan sonra trafiğe yavaş yavaş çıkarım
  20. E

zaten trafiğe açık alanda kullanmayacağım billdiğim baya büyük bir düzlük var park yeri amacım 16 ma kadar iyi bir motor sürücüsü olabilmek sonrada a1 ehliyet alırım
Top Bottom