Arama sonuçları: *

1. MertFM

İnceleme 13 bin lira değerinde ki araba koleksiyonum

Elinize sağlık tam istediğim gibi bir koleksiyon
  2. MertFM

İnceleme Ziyoulang T60 İncelemesi

valla ben 13 ms yaptım en fazla :D alışmak lazım galiba cidden
  3. MertFM

Bana geldi de ama klavye yüksekliği biraz rahatsız etti kardeşim de beğenmezse iade edeceğim rgb geldi şansıma (sen ms i nasıl 1 e düşürdün ya ben laptop klavyesinde 7ms falan oluyor bunda 13 den düşüremedim)
  4. MertFM

gamepower biraz daha daktilo gibi olmuş karşılaştırınca ben ikisini de beğendim yalan yok ama fiyat farkı çok diye değceğini düşünmüyorum zaten kardeşime alıyorum T60 beyaz red switch istedim umarım doğru gönderir zaten forumda bu klavyeyi o kadar çok gördüm ki bir gün alacağımı biliyordum :D...
  5. MertFM

hocam hiç uğraşmayın zaten kardeşime alacaktım aldım T60 teşekkür ederim tekrardan ama yüklediyseniz de videoyu alabilirim :D
  6. MertFM

ya ben siteyi zaten çok doğru olduğunu da sanmıyorum ama doğru ise bile güzel ya 7 ms falan tavsiye eder misniz T60 ı alayım mı sizce 1683738668 gerçi o kadar inceleme yazmışsınız soru da saçma oldu .d
  7. MertFM

sağolun hocam dediğiniz gamepower nasıl sizce ürün olarak
  8. MertFM

teşekkürler hocam
  9. MertFM

hocam https://blog.seethis.link/scan-rate-estimator/?fbclid=IwAR1dsXnOyjHSwH8eJOUBupOspKgK8X-5x37hq6-dL0E0jW76XhTnH4KZFdE siteden ms ini ölçebilir misiniz klavyenin doğru ms için galiba baya bi tuşa basmanız lazım hızlı
  10. MertFM

İnceleme Samsung S20 FE incelemesi

valla bilmiyorum ya hala düşünüyorum karar veremedim iphone alamazsam mecbur alcam
  11. MertFM

geçmiş olsun hocam valla iyi gibi de değil gibi de telefon ama açıkcası diğer androidlere göre içime daha çok sindi 2 hafta içinde bir tanesini alıcam ama ben de tam emin değilim umarım bunu alırsam da bende böyle sorunlar çıkmaz :D
  12. MertFM

yorumun başında 20FE Ye aşırı yükseldim derken gittikçe düştüm ya çok güzel yorum :D 1671404282 çok belli değill ya 256gb olan 10800 müş umarım çok artmaz ya o çok içime sindi
  13. MertFM

aslında andoridden sıkıldığım için ve cidden şu p20 lite hatalarından gına geldiğim için sorunsuz bir telefona geçmek istiyorum iphone 11 aşırı pahallı bence de muhtemelen 12 alamazsam 20fe alırım 16k olmuş 11 bile yazık geçen sene arkadaşım 8e aldı
  14. MertFM

12 mini evet batarya küçükmüş ama yine de alınır gibi duruyor ya ömrü uzun 1671403874 aslında var ama pişman olmak istemiyorum 1 2 hafta daha bekleyip yılbaşı gelmeden alıcam birini
  15. MertFM

çok iyi fiyat aslında ama hala karar veremedim iphone mu alsam bunu mu biraz daha beklemek istiyorum 12 mini almaya çalışıyorum alamazsam 11 yada bu arasında kaldım
  16. MertFM

bende şuan p20 lite varda alıştım küçük telefona ondan teşekkürler yorumlarınız için hepinize. 1671403384 akakçeden baktım ben 11k falan gözüküyordu az önce https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-fiyati,776073633.html
  17. MertFM

sağolun hocam birde kişisel soru elinize tam oturuyor mu boyut açısından
  18. MertFM

güzel ya bence en azından benim için ben her dakika elinde telefonla gezen biri değilim zaten müzik açık sürekli bi o kadar ama yorumlarnızdan anladığım kadarıyla bana yeter günlük kullanımda rahat
  19. MertFM

hocam size bir kaç sorum daha vardı bir önce ki sayfaya bakabilir misiniz?
Top Bottom