Arama sonuçları: *

1. oguuzysr

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Aylar geçti. Konudan konuya konuşuldu bu konu. Power limit mevzusu hala bitmedi. Hala devam ediyor. :)
  2. oguuzysr

Victusun ekranına 16.1 2k 240 hz ekran takamazmıyız?
  3. oguuzysr

Aynen senin açtıgın konuya nazaran yapmıştım.
  4. oguuzysr

Bu testin değerleri iyi mi? sizce 7840hs rtx 4060 victus @Ruffian @$ilent
  5. oguuzysr

:) Ağustos 2024 e kadar Hp victus ile devam. Daha sonra bi masaüstü dizecem inşallah.
  6. oguuzysr

:) Bende sen ne zaman geleceksin diyordum
  7. oguuzysr

Dün yaptığım test. Ekran kartı çekirdek 200 mhz overclock Bellek 500 mhz overclock. 7840hs rtx 4060 hp victus
  8. oguuzysr

Rehber RTX 4060 Laptop GPU'sunu RTX 4060 Masaüstü GPU Performansına Getirmek !

Anılarım canlandı. 2007 yılında Nvidia 7200gs ekran kartına o.c yapıp pes 2008 oynuyordum. Ne günlerdi. Windows Vista zamanlarıydı.
  9. oguuzysr

Rehber RTX 4060 Laptop GPU'sunu RTX 4060 Masaüstü GPU Performansına Getirmek !

O.C yaptım çekirdek hızına 200 mhz bellek hızına 500 mhz verdim kaydettim. 2 3 saat horizon zero dawn oynadım. En stabil bu şekilde bana göre 9 10 fps fark etti ki bu oyundan oyuna değişir. Nvidia rtx 4060 laptop GPU gerçekten çok hoşuma gidiyor. Çok başarılı buluyorum.
  10. oguuzysr

İnceleme -----------

Bende test yapıp atıcam hocam birazdan.
  11. oguuzysr

İnceleme -----------

Satılık hp victus 16 s0050nt laptop var.
  12. oguuzysr

İnceleme Amazonda Satilan Acer Xv272s Moni̇tör İnceleme

Bende bunu düne kadar bilmiyordum. Dün biraz Amd adrenalin kontrol merkezini freesync premium açmak için kurcalarken bu özelliği tesadüfen buldum. Yani olay Amd' nin yazılımında. Şu an 2k olarak kullanıyorum. Dedim hani bi farkı olmaz görüntü kötüleşir çamur gibi olur ama yok bariz görünü daha...
  13. oguuzysr

Aslında geçmedim. Elzem durumlardan dolayı satmıştım 2 sene önce. 3 ay önce kasa topladım ve monitör aldım. Ama şu kanıya vardım. Büyük markalara Büyük paralar vermeye gerek yok gerçekten.
  14. oguuzysr

Merhaba arkadaşlar. Herkesin aratıp bek bilgi bulamadığı Monitörü ufak bi inceleme yazısı ekleyerek sizlere sunmak istedim. Amazonda 3799 TL fiyata satılan Acer XV272S Full Hd monitör dün itibari ile elime ulaştı ve kurulumunu yaptım. Kutu içerisinden Display port ve Hdmi kablosu çıktı...
Top Bottom