Arama sonuçları: *

1. Anilkaradag14

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

Dostum kasayı masanın üstüne koydun madem alsana sağ tarafına ışıklarını içini göresin daha güzel olur bence 😀
  2. Anilkaradag14

23000 TL'ye Sinerji Felis Sistem Alınır mı?

Bence gaminggen’deki bayram ürünlerine bakabilirsin 3070’li olanlar. Özelleştirmeyle yine uyguna geliyor.
  3. Anilkaradag14

haqqus gencergaming sistem haberi

Birde hep amd geliyor ekran kartı ben nvidia olmadığı sürece girmem.
  4. Anilkaradag14

haqqus gencergaming sistem haberi

Bileşenleri de söyleseler fiyatsız çok iyi olacak da
  5. Anilkaradag14

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

sabitleyemezsin bu anakartta a serisi anakartta otomatik kendisi ayarlar frekansı. Oyunlarda turbo açar 4.2'lere filan çıkar zaten boştayken de 3.60 3.50 3.80 gezinir. Halihazırda hiçbir şey yapmasan tam performansla çalışır zaten ihtiyaç anında. Bu anakartta ancak turbo boostu kapatıp (cpb...
  6. Anilkaradag14

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

Tam performans alırsın zaten. Ama o anakartla %100’ün üzerine çıkamazsın. kule tipi soğutucu şart yalnız. Yoksa 80’den aşağı inmiyor işlemci oyunda filan. Kule tipi soğutucu alırsan cpb filan kapatmana gerek kalmaz
  7. Anilkaradag14

DA-C2 CPU BIOS Ayarları

a serisi anakartta overclock ve undervolt yapılamıyor. Ancak tweaks- advanced cpu settings'e girip Core Performance Boost'u kapatıp işlemciyi 3.5ghz'e sabitleyebilirsin. İşlemci sıcaklığı 83'lerden 60 civarına düşecektir. Gayet soğuk çalışacaktır ve bu sıcaklık düşüsü kasanın içine komple etki...
  8. Anilkaradag14

dostum fanlar 50 derece altında çalışmaz. Bu sıcaklık üzerine çıktıkça çalışmaya başlar. Yükte daha hızlı döner. Bir problem yok yani
  9. Anilkaradag14

Bios’tan yapacaksın 3600 yaptığın yerden xmp profilini değilde manuel gireceksin frekansı
  10. Anilkaradag14

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

xmp açtığın yerden manuel olarak 3533’e çekin frekansı
  11. Anilkaradag14

GencerGaming (DA-C2) BIOS Ayarları / Önerileri

birde nvidia geforce experience indirip ekran kartı sürücüsünü güncelleyin ve her yeni güncellemede haber verecektir. Ekran kartınız güncel kalır.
  12. Anilkaradag14

Donanım Arşivi Rtx 3060 ti gddr6x F/P sistem geliyor

dostum olsa keşke diyorum. Çok isterim. Keşke değil 13'e 13999'a gelse.
  13. Anilkaradag14

Hazır sistemlerde ekran kartı ve işlemci hariç diğer bileşenler genelde çok markalar bileşenler olmaz
  14. Anilkaradag14

ben 3060ti 'dan bahsetmiyorum. Bizim aldığımız sistemden bahsediyorum ben 1tb olanı 12000'e aldım. şuan 12bine öyle bi sistem yok. bunun 14k'ya geleceğini kim söyledi abdullah öyle bir şey demedi bile olsa mükemmel olur ayrıca sistem inceleme videosu imiş. donanım arşivinin sistemi değil yani...
  15. Anilkaradag14

dostum o da aşırı f/p bu arada. o işlemci ve ekran kartı ile 15kdan aşağı sistem yok hazır.
  16. Anilkaradag14

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Tamam hocam teşekkürler. Anakart özelleştirmesi yapmış mıydınız? Yoksa a520m k mı kullanıyorsunuz sizde
  17. Anilkaradag14

tamamdır hocam umarım sorun olmaz. umarım genel bir sorun değildir.
  18. Anilkaradag14

Hocam ram frekansı xmp açılıp 3600mhz yapılınca mavi ekran ve crash sorunu veriyordu pc yükte iken oyunlarda. Bunu test etme şansınız var mıdır? Yada 3600’de kullanıyorsanız herhangi bir sorun yaşadınız mı
  19. Anilkaradag14

Gençer gaming'e destek üzerinden yazın doğru takip noyu veriyorlar bende de öyle oldu.
  20. Anilkaradag14

1 nisan saat 21’deki kampanyadan almıştım
Top Bottom