Arama sonuçları: *

1. E

DA-V6 2.El Satıcıların Fırsatçılığı

Bunlar yine iyi hocam. Az önce bu fiyata bundan daha iyisi yok diyip bu sistemi 18bine ilan koyan gördüm
  2. E

Son Story'i̇ Yorumlayarak Si̇stem Hakkinda Teori̇ler Üretti̇m

Eğer şakasına yaptıysan güzel olmuş ama bunu ciddi olarak yaptıysan psikologa git bence bu kadar detaycilik,teorisyenlik iyi değil
  3. E

Zeiron Fx60 sistem yükseltme nasıl olmalı

Şu konuları keşke almadan önce açsaniz. O sistemi adam etmek için bir sistem parası daha vermek lazım iade et edebiliyosan
  4. E

Siz Bu şekilde 22K Değer mi?

18bine Rx 6800 sistem var YouTube'a cihaz TV yaz orda topluluk kısmında paylaştı linki
  5. E

20k ya sistem çıkaracak yt var mı

Bilmiyorum o zaman en son 1-2hafta önce baktığımda vardı kalmamış olması normal
  6. E

20k ya sistem çıkaracak yt var mı

20bin liraya 3080sistem çok zor bir kereliğine çıktı bitti ama sahibindende 22-23e sıfır 3080 sistemler satılıyordu onlara bak onlardan daha uyguna 3080gelmez uzun bir süre diye düşünüyorum
  7. E

PC Hocası yeni sistem geldi! 6.499TL!

Adam tek başına piyasadaki fiyatları belirliyo resmen yeni fp kralı sistemler geliyo
  8. E

Technopat YENİ RTX 3070 SİSTEM

PC toplayan adam kanalına bakın adam 23bin liraya Rx 6900xt sistem paylaştı bunun 2kati performans alırsınız veya rtx 3080sistemler var sahibindende kapalı kutu satılan onlardan alabilir isteyenler
  9. E

Donanım arşivi itopya f/p sistem

3050olucagini düşünmüyorum cunku 3050 fp olmaktan çok uzak bir ekran kartı 3050yapicagina 2060yapar ama son zamanlarda 2060li sistem çok çıktı o yüzden rtx 3060li bir sistem cikicak bence
  10. E

Vatandan 8999 TL ye aldığım PC de biosu güncelleştirmek gerekiyormu

Biostan onu anladım da biostan manuel mi değiştirmeyi deniyosun yoksa xmp açarak mi deniyosun? İkisi de biostan
  11. E

Vatandan 8999 TL ye aldığım PC de biosu güncelleştirmek gerekiyormu

Manuel mi degiştirmeye çalışıyorsun xmpyle mi?
  12. E

Webtekno kasası alınır mı?

2060 12gb modelleri pnynij 6500lira 9k değil
  13. E

Boşver hocam hem fikir soruyolar hem de söyleyince kendi fikirlerini savunuyolar ne desen boş 1664392054 Şuan rtx serisi iyi fiyat yok ama 1-2hafta içinde sistemler cikicak onları bekle illaki rtx olucaksa
  14. E

Performans olarak bakar mısın olaya? 2060sistemler 10bin liralara satıldı 13bin liraya çok daha uygun indirimli sistemler var
  15. E

Webtekno şaşırtmadı bu fiyata hem 10.nesil hem de 2060onun yerine bu bu paralara Rx 6600 falan satiliyo onlardan alabilirsin
  16. E

PC HOCASI HERO SISTEMIM GELDI!

O kasayı biraz geri ittirin bakarken benim içim gitti biraz geriye ittirebilirseniz ittirin
  17. E

PC HOCASI HERO SISTEMIM GELDI!

Sıcaklık testlerini merak ettim işlemci sicakligi ve furmarktaki ekran kartı sıcaklığı ve hot spot sıcaklığını yazar mısın
  18. E

DONANIM ARŞİVİ SON SİSTEMİ ÇIKTIĞINDA OKULLARA 2 AY VARDI (LİNÇLEMEYİN İRONİ)

Adamlar şu 1 ayda 12bine 3060 sistem çıkardılar 14899a 6700 çıkardı bir suru sistem çıktı Abdullah abininkilerde iyi ama tek iyi olan o değil
  19. E

DONANIM ARŞİVİ SON SİSTEMİ ÇIKTIĞINDA OKULLARA 2 AY VARDI (LİNÇLEMEYİN İRONİ)

Abdullah abi dışında da sistem çıkaran bir suru insan var zaten
Top Bottom