Arama sonuçları: *

1. L

El Capitan - İade

Bir firmanın önceliği müşteriyi mağdur etmemek olmalı. Bende benzer iade problemlerini teknobiyotik ile yaşıyorum. Yapmadıkları montajın parasını 35 gündür iade edemediler. Corona falan hikaye sığınacak bahane buldular Corona diye sadece başka da bişey değil.
  2. L

teknobiyotik yeni e1 2020 sistem

Valla alınır gibi de benim anlamadığım e1 sistemi 1e1 v3.5 gibi yapınca fiyat farkı 400tl falan oluyor yine söylüyorum yeni sistemi satabilmek için önce ki sistemleri anlamsız zamlandırıyorlar E1 i kasa işlemci ekran kartı değişimleriyle v3.5 gibi yaptım 3870lira fiyat çıktı ama birebir aynısı...
  3. L

Teknobiyotik Kurdan Bağımsız Zam

++ Olarak 4bin TL iken SSD HDD değişimi fiyat farkı koymuyordu şu an koyuyor
  4. L

Yani tercih meselesi ben 580 8gb tercih eder indirimden 8gb ram almayı mantıklı bulurdum bu arada teknobiyotik le başka siteleri karşılaştırırken 52-53 kargo ücreti 35tl sistem montaj hizmetini eklemeyi unutma çoğu site ücretsiz montaj ücretsiz kargo ile gönderiyoe
  5. L

Düşününce rx580le 1650super arasında dağlar kadar FPS farkı yok rx580nin ekstra 4gb rami var bu büyük bi fark arada şu an 300tl civarı fark var o paraya da 8gb ram alırsın zaten 1587107357 Hocam stok olayına girmeye gerek yok v3.5 killerla aynı işlemci aynı anakart aynı ram aynı psu ki colorful...
  6. L

Ben düşüncelerimi söyledim bi günde 160tl zam yapıp yeni bir sistem getirdikleri için söyledim e2.5 4200 olmasaydı kimse v3.5 killere 3.9 vermezdi takip ettiğim 6 sistem içinden sadece e2.5 zamlandı suçlama yok sadece düşüncemi söyledim
  7. L

Valla ben 4200ede alırdım ama yaptıkları hiç hoşuma gitmediği için vazgeçtim
  8. L

Arkadaşlar e2.5 sistemini almayı düşünüyordum e2.5 le beraber birçok sistemi arkadaşlarımla fiyatını yazarak paylaşıyordum E2.5 bi gün içinde 160tl zamlandı aynı günün akşamına v3.5 killer 2020 çıktı. Baktığımız diğer sistemlerin çoğunda oynama yoktu sadece 1 sistem 16tl zamlanmışken e2.5 160tl...
  9. L

V3.5 KİLLER 2020

Sisteme siteden baktığım zaman Sapphire olarak gösteriyor ekran kartını
  10. L

V3.5 KİLLER 2020

Ne zaman geldiğinin önemi yok bütçe aralığını söyleseler bekleriz biliyoruz çünkü o bütçe aralığında en iyi pc olacağını ama önemli olan bütçe işte
  11. L

V3.5 KİLLER 2020

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-v3-5-killer-versiyon-2020.html İşlemciAMD Ryzen ™ 5 1600 3.2GHz (Turbo 3.6GHz) 16MB Cache 12nm Yeni Versiyon AM4 İşlemci - Wraith Stealth Soğutuculu Ana KartAsrock B450M-HDV R4.0 Socket AM4, DDR4 3200MHz+ (OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA...
  12. L

Sistem Geliyorrrrrrr 💪💪💪💪

Keşke ortalama fiyat aralığını bilsekte ona göre bekleyip beklememe kararı alsak max 4.2 civarı bütçem var v3.5 killer 2020 almayı düüşünüyorum şimdi donanımarşivinin sistemi beklersek bütçemizden fazla olursa mal gibi kalırız
  13. L

E2.5 ya da Unlost Eco v2

Neden e2.5 onu da açıklarsanız ya da neden değil
  14. L

E2.5 ya da Unlost Eco v2

İyi günler dostlar ben yeni bi kasa alma düşüncesiyle bi süredir bakınıyorum son aşamada bu iki sistem arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum. Unlost sistemi daha kaliteli parçalar kullanılmış gibi. Ama diğer tarafta 16gb ram yeni bi ekran kartı gibi durumlar var siz olsanız hangisini...
Top Bottom