Arama sonuçları: *

1. M

Webtekno kasası alınır mı?

Daha 1-2 saat önce gördüm. Bulursam söylerim.
  2. M

i3 ün bazı oyunlarda sıkıntı çıkardığını duydum ve amd intelden işlemci konusunda kat kat daha iyidir.
  3. M

i3 yerine ryzen 5 5500 lü sistem olsaydı bu fiyata değerdi 14.5k lık hiçbir şey yok sistemde.
  4. M

radeon sistem hiç bi arkadaşım önermiyor. 3060 lı sistem bekliyorum indirimli. 13k sistem 2.5k monitöre kapatmayı düşünüyorum.
  5. M

Hazır sistemde 3060 lı pc yi min 15k tl ye alırsın dostum bana hazır sistem linkini at.
  6. M

Sene sonunda almayı planlıyorum indirimli sistem olursa. Teşekkürler.
  7. M

rtx 3060 8k tek fanlı galiba dostum :) asus, gigabyte veya msi gibi markaların 3060 ları 10k dan başlıyor ve hazır sistemleri bu sistemden 2-3k tl daha pahalı.
  8. M

Hocam daha iyi dediğiniz sistemi atar mısınız. Sistemin performansının gayet iyi olduğunu düşünüyordum fakat herkes kötü dedi. 13 bin bandında daha iyi sistem göremedim henüz. Dediğim gibi sistem öneriniz varsa atın lütfen.
  9. M

Radeon kart almam. Rtx serisi olması lazım. 3050 almayacağıma göre 2060 12 gb iyi gibi durdu gözüme. Önerin için teşekkürler dostum.
  10. M

Daha iyi bi sistemi atarsanız iyi olur hocam.
  11. M

aşırı pahalı diyorsun da senin sistemlerden haberin var mı? 2060 12 gb ekran kartı sadece 9k tl. İntel işlemci render için ideal bir işlemci aynı şekilde onun da tekli fiyatı 3k tl. Zaten sistemin fiyatı sadece 2 materyalle çıkıyor. Neyin pahalılığından bahsediyorsun?
  12. M

https://www.incehesap.com/battle-gold-oyuncu-bilgisayari-fiyati-43358/?hsu=332811,3015,3016,33288,3018,3019,3020 Kasa bu arkadaşlar. Genellikle 3 d oyun tasarlamaya çalışacağım ve oyun oynayacağım. Ekran kartının 12gb vram e sahip olması cazip geldi. Bu fiyata daha iyisi yoktur sanırsam.
Top Bottom