Arama sonuçları: *

1. B

🔥🚨DONANIM ARŞİVİ F/P KRALI 🚨🔥

arkadaşlar ben vatandan i3 12100f rtx 3050 16 gb ram msi h610 m g anakart ve 500 gb m.2 ssd 11.400 mağza ddan kurulu bir şekilde aldım sistem aizce nasıl
  2. B

DONANIM ARŞİVİ SİSTEM İNCELEMESİ ! 🔥🔥

https://www.itopya.com/sigma-rules_h20716 sistem linki
  3. B

DONANIM ARŞİVİ SİSTEM İNCELEMESİ ! 🔥🔥

bence düşük bütçesi olan arkadaşlar bu sisteme yönelsin derim çünkü bu dönemde apu sistemler olmuş 5-6 k yani hem ekran kartlı sistem alımış olur hemde alan kişiği performans açısından üzmez forumda yazılan yazılara bence pek aldırış etmeyin bütçesi kısıtlı olan yapıştırsın 400 stok güzel olmuş
  4. B

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

bence sistem rx 6600 ve ryzen 5600 veya 5500 ram 16 gb bide 500 gb m.2 ssd fiyat en fazla 10.500 en ucuz 8.999
  5. B

PC HOCASI HERO SISTEMIM GELDI!

h.o bir şey soracağım sistemde Windows deneme sürümü ile mi geldi bide bios güncel mi geldi
  6. B

🔥 Saatler kaldı ! Sistem Geliyor! - PC Hocası F6

knk pc hocası forumada bugün yayınlanıcak diye yazmıştı admin ama saat kaç beli değil
  7. B

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

bence fiyatı 9 k ile 7 k arasında olmalı çünkü bütçesi düşük olanlar var ben dahil bu fiyata gelirse bu dolar kurunda herkes çok güzel faydalanabilir içinde i3 10100f gtx 1650 veya rx 6500 xt olabilir 8 gb ram de olur bütçeden kısmak için kasa yarı mash olsa da olur bütçe kısıtlı olacağa için...
  8. B

PC Hocası Sistem Çıktı.

bundan sonra çıkıcak f/p sistem bence bundan daha ucuz olcak 10 k yada 14 k arası gibi düşünüyorum ama parça fikrim yok ne olur ne olmaz
  9. B

Alarmları Açın Fena Sistemler Geliyor

ya 7 veya 8 k sistem gelse keşke
  10. B

DA f/p yeni sistem ne zaman gelicek

neden ya abi bütçeme uygun adam gbi sistem yok ya
  11. B

DA f/p yeni sistem ne zaman gelicek

arkadaşlar yeni sistem ne zaman çıkar özellikleri ne olur bi konuşalım sistem arıyorum 7-8 k ya
  12. B

DA yeni PC incelemesi

bence apu olmıcak ya rx 6400 yada rx 6500 xt veya gtx 1630 olabilir yeni çıktı ya
  13. B

GT-2 Sistemi KARGOYA VERİLMEYEN VAR MI

yani sistem gelince ekran kartını takıyosun çalıştıryon kulanmaya başlıyorsun dimi
  14. B

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

abi rx 6500 xt ryzen 5000 serisi yada i3 serisinden sistem gelirse güzel olur fiyat bandı en fazla 7.5 k olsun
  15. B

knk 15 k zaten leptop var adamın işi toplamak kasalı çıkarıyor
  16. B

abi fiyat 6.5 ile 8.5 bandında rx 6500 xt gtx 1650 li sistem gelirse direk alıcam 5 k param var ailem de biraz para katıcak lütfen öyle bi sistem gelsin
  17. B

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

arkadaşlar alanlara H.O inşallah sağ salim gelir sistemler
  18. B

aga fiyat çok iyi ama alamıyorum
  19. B

ben daha sayılara inanmıyorum
  20. B

arkadaşlar Abdullah abi formundaki arkadaşların sabrını test amaçlı böyle bişey yaptı sabrı öğreti bize koca yürekli adam akskjsjsjsnw
Top Bottom